Ana Menü

F16 NTM 2015 Skin

Başlatan atagnydn08, Haziran 21, 2020, 05:29:43 ÖS

« önceki - sonraki »

atagnydn08

Merhabalar TSHKK. Elinizde (sürümü farketmez) Nato Tiger Meet 2015 F16D Gri Türkiye skini olan varmı? NTM leri aşırı beğendiğim için buraya danışıyorum.

114-Bogey

Vardır belki birilerinde ama vereceğini sanmıyorum, skin yapmak büyük sabır, kararlılık ve ustalık ister. Saatlerini belki günlerini verdiğin onca emek sarfettiğin bir çalışmayı gelip de tanımadığın birisine vermek sence ne kadar mantıklı? Kendin uğraşmalısın, en azından denemelisin. PhotoShop veya buna benzer tool'larla ilgili bilgilere internetten rahatlıkla ulaşabilirsin, takıldığın yerler olunca sorarsan zaten bilen herkes yardımcı olacaktır.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

atagnydn08

#2
Hocam teşekkürler. Şu sıralar skin çalışmaları yapıyorum fakat boyama konusunda iyi değilim. Dekal lerde aradım bulamadım güzel birkaç birşey bulsam kendim yapacağım. Yardımcı olabilecek kişiler ilgilenirse sevinirim.

114-Ghost

#3
Emek verilen çalışma güzel olur evet 2 ayımı almıştı paylaşmadım sınırlı sayıda personele ulaştı sadece. Ha burada forumda yapanlar da var yeni model jan has modelleri üzerine o çok daha kolay. bir tek parçanın boyanması bir arada ayı ayrı parçaların olduğu model yapısına uyan kaplamaları sıkıntısız boyamaktan inanın daha kolay ama o dönemde beni çok zorladı sabır çizgisini aştı diyebilirim..  Şimdi bir eğitimci olarak söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın bizim toplumumuzun bazı toplumlardan olumsuz olarak gördüğüm yanlarından birisi hazırcı olması. Birşeyi nasıl yapılacağını öğrenmek yerine direk birilerinden temin etmeye çalışması. Bu çalışmaları yapabilmek için photoshopu orta derecede öğrenmeniz gerekmekte. Youtube bunun için iyi bir ortam ayrıca koç akademinin altındaki bilişim derslerine kapanmadıysa bakabilirsiniz bir çok yazılımın ücretsiz eğitimi bulunmakta. bunlar arasında photoshop da olacaktı. önce onu öğrenin basit çalışmalar yaparak photoshop bilginizi geliştirin akabinde uçak boyamaya girişirsiniz. ha oda kolay değil ama öğrenmenin yaşı yoktur. onuda öğrenirsiniz.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

atagnydn08

Herkese Merhaba. Daha önce sorduğum tiger meet 2015 uçağını 4.33 bms simülatöründe F16DM Block 40 üzerine yapıyordum. Fakat bir sorunla karşılaştım. Kaplamayı hala tam bitirmeden oyundan bakmak istedim. Fakat canopynin sağ ve sol alt kısımlarında beyaz kareler oluşmuş. Sorununu bilen yazarsa sevinirim.