İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - CaptainAtmaca

196
Konusuz Konular / Ynt: Paketlerin Takeoff Saatleri
Ocak 10, 2017, 07:23:27 ÖS
İlginiz için teşekkürler Ghost hocam.
197
Konusuz Konular / Paketlerin Takeoff Saatleri
Ocak 10, 2017, 05:30:16 ÖS
Sayın hocalarım ve üye arkadaşlar TE Builder ekranından görev kuruyorum,görevi online açtığım zaman paketler arasındaki takeoff zamanı fazla olduğu için sıkıntı yaratıyor paketler arası süreyi edit ekranına girmeden görev ekranından süre ayarı yapma şansım var mıdır ?
198
Burası insanların hobilerini icra ettiği bir topluluk bu hobininde incelikleri ve öğrenilmesi gereken gereklilikleri vb ihtiyaçları var bunun için gerek hocalarımız gerek üye arkadaşlar ile eğitimler icra ediyoruz ve kendimizi sanal havacılık konusunda geliştiriyoruz.
199
Forumdan @keremmetahan01 ile Eğitim uçuşumuzdan kol görüntüleri

Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
201
Bilgisayar bilgim çerçevesinde masaüstü bilgisayarlarda her parçanın değişimi ana karta bağlı anakartın desteklediği ekran kartlarında değişim mümkün ram de ise anakartın ddr ı ,soket sayısı ve maks bellek kapasitesi şartlarına uyuyor ise değişim mevcuttur hatalı bilgim varsa lütfen uyarın hocalarım
202
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
203
Türk Silahlı Kuvvetleri'ne, 2017 yılında faydalı yükü Aselsan tarafından sağlanan 499 adet Altınay çok rotorlu İHA teslimatı yapılacak.  STM (Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş) ile Aselsan arasında, 33,9 milyon dolarlık 499 adet İHA'yı kapsayan anlaşma resmen imzalandı.

İnsansız Hava Araçları yaygın olarak modern gözetimde, uzaktan algılama, haritalama, keşif, hassas tarım ve hatta paket işleme işlemlerinde bile kullanılıyor. Altınay çok rotorlu İHA'ları ortak kompozit modüler yapısı, hızlı montaj, çıkarılabilir yük bölmeleri ve tam değiştirilebilme gibi özelliklere sahip. Gelişmiş Li-Ion pillerin kullanımı sayesinde, Y6 serisi İHA'lar 1.5 saate kadar havada kalabiliyor ve 20 kg'a kadar yük taşıyabiliyor.Kaynak: Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
204
Kullanılan Simülatör : Falcon BMS 4.32
Sorunun Konusu     : Yer Birlikleri


Soru                        : Sayın hocalarım ve üye arkadaşlarım campaing de uçuş gerçekleştiriyorum,uçuşlar haricinde şehirleri almak için kara birliklerini nasıl hareket ettirip şehri kuşat veya saldır emri verebilirim ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
205
Konusuz Konular / Ynt: Aim-9X No Radar
Aralık 17, 2016, 01:10:23 ÖS
Normal Aim 9 larda Hedef menzil içerisine girdikten sonra görsel temas sağlayıp hedefi Hud ın içerisine alarak u tuşu ile cage atmanız gerekir cage attıktan sonra füzeyi yollayabilirsiniz 9x te Hmcs yi açıp Fcr dan Acm taramasında bore moda geçmeniz gerekir hmcs ile hedefe bakıp otamatik kilit atabilirsiniz kilit attıktan sonra füzeyi ateşlemeniz yeterlidir.
206
Konusuz Konular / Bms 4.32 Kneeboard
Aralık 13, 2016, 09:28:34 ÖÖ
Sayın hocalarım ve üye arkadaşlar öncelikle iyi Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın 4.32 için uçuş bilgilerini içeren kneeboard eklentisi arıyorum böyle bir eklenti mevcut mudur similasyon içiresinde yoksa temin edebileceğim bir yer varmıdır ?
207
Kullanılan Simülatör : Falcon BMS 4.33
Sorunun Konusu     : 4.33 U1 Hatası


Soru                        : Hocam pc de 4.33'ün updatesiz hali mevcut U1 kurarken bu hatayı alıyorum,yardımınızı bekliyorum.

Hatanın resmi:Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
208
Hocam updatesiz 4.33 ün kurulu olması gerekli mi yoksa içinde barındırıyor mu 4.33 ü ?
209
Nice mutlu senelere Bozkurt Hocam.
210
Konusuz Konular / İos için MFD Programı
Kasım 18, 2016, 03:14:17 ÖS
Sayın hocallarım ios cihaz kullanıyorum ve bu cihazda falcon için MFD programı arıyorum.Forumu araştırdım fakat android destekli programları buldum.İos destekli MFD programı var mıdır ?
Powered by EzPortal