İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - CaptainAtmaca

181
Operatör bey depoyu dolduralım  ;D


Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
182
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın

Akşamki uçuştan Kartal Kolu
183
Akşam eve dönünce gerekli bilgileri ve seneryoyu paylaşacağım desteğiniz için teşekkürler.
184
Falcon BMS 4 / 26.02.2017 Force on Force Görev Uçuşu
Şubat 23, 2017, 09:33:09 ÖS
26.02.2017 Pazar günü saat 20:30 da herkese açık şekilde Force on Force görev uçuşu planlanmıştır. Katılmak isteyenlerin bu konu altına "Alındı." yazması rica olunur. Detaylı brifing görev saatinde ts3 telsiz sunucusunda verilecektir.Katılacak herkese şimdiden teşekkürler.

Kırmızı Takım                          Mavi Takım
2 Uçak Tunç Kolu                   2 Uçak Tunç Kolu
4 Uçak Yarasa Kolu                4 Uçak Yarasa Kolu
*Katılım Sayısına Göre İlave Uçak Eklenebilir !

*İlk önce karşı takımın pistini vuran takım görevi kazanır.

Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın

Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın185
Acemi Ocağı / Ynt: Autopilot
Şubat 21, 2017, 08:30:58 ÖS
Hocam kolda durmak için yapılabilecek bir eğitim varsa o da bence air-to-air refueling çalışmaktır,yakıt alamasanız bile yakın kol becerisini geliştirdiğine inanıyorum size de öneririm.
186
Acemi Ocağı / Ynt: Bms 4.33 İvc Telsiz
Şubat 16, 2017, 05:19:18 ÖS
@Strider öncelikle kimse kusursuz değildir ayrıca Semih Hoca tarafından yazılan ileti şahsımadır buna sizin müdahale etmeniz yanlıştır ve diğer konuya gelirsek burası bir forum,insanların bilgi alışverişinde bulunduğu saygın bir yer burada üslubunuza dikkat etmenizi öneririm ve tepki almanızın nedenide üslubunuzdur.Açtığım konuya cevap er geç gelecektir sonuçta buradaki insanlar hızır değil bekleyin. ''Sabreden derviş,muradına ermiş.''
187
Acemi Ocağı / Bms 4.33 İvc Telsiz
Şubat 15, 2017, 08:08:37 ÖS
Herkeze iyi akşamlar hocalarım Bms 4.33 te uçarken İvc telsiz denemek istiyoruz.Normal uçarkenki gibi ivc de de server olmak için herhangi port açmak gerekiyormu ayrıca server kurarken dediceted ivc server kısmı dışında falcon içi server açmak gerekiyor mu ? Bu konuda sizlerin bilgilerinden yararlanmak istiyorum şimdiden teşekkürler.
188
Konusuz Konular / Ts3 için Telsiz Mandal Efekti
Şubat 12, 2017, 12:25:39 ÖÖ
İndirme Linki : Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın

Rar dosyasının içerisindeki dosyaları Ts3 ün dosya konumundaki sound dosyasına atıp değişimi onaylayınız ardından options ı açıp playback sekmesindeki en alttaki 2 mic click satırını işaretliyoruz ve mandal efektini kullanabilirsiniz.

Lütfen işlemi uygulamadan önce her ihtimale karşılık Ts3 ün sound dosyasından mic click on ve off dosyalarını yedekleyiniz.

Dosyayı Yabancı Uyruklu Bir Forumdan alıntıdır: Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
189
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
190
Hocam dns ve ip yi otomatiğe aldım,internet explorer,chrome ve yandexte denedim değişen hiçbir şey yok err_empty_response ve veri alınamadı hatası alıyorum chrome ve yandex üzerinden.
191
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
192
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
Ulaşsan bile şifresini bilmeden işlem yapamazsın. bunun yanında komut istemini açıp ping 192.168.2.1 -t yaz modemin cevap verip vermediğini kontrol et. modem cevap veriyorsa iletişim sorunun yoktur. dns leri elle verdiysen otomatiğe al ip adresinide otomatiğe alıp işlemi tekrarla. ulaşabilirsen bu şekilde işlemi yaparsın.


Ghost hocam arayüz şifresini biliyorum port açarken istemiştim default olduğunu söyledi o konuda problemim yok da sorun şifre ekranına ulaşamamak
193
Üst Komşumdan alıyorum bağlantıyı bildiğim kadarıyla yok.
194
Modem arayüzünden portlarmın local ip adresini değiştirmek için giriş yapacaktım fakat ağ alt geçidini yazmama rağmen (192.168.2.1) arayüz şifre ekranına Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın üzerinden Sayfa çalışmıyor,hiçbir veri gönderilemedi ve err_empt_response hatası alıyorum konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum
195
Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş Yapın
Powered by EzPortal