Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - 113-Bogey

#1
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
#2
Büyük harflerle yazmanızın nedenini anlamış değilim.
Falcon BMS kurulum konusundaki aşamaların hepsini sırasıyla yaptığınıza emin olun. Muhtemelen kayıt defterine eklemediğiniz için bu hatayı aldığınızı düşünüyorum.
#3
Acemi Ocağı / Ynt: Yeni Üye Arkadaşlar
Aralık 06, 2021, 02:42:08 ÖÖ
Öncelikle bütün iletiyi büyük harflerle yazmamaya özen göstermelisiniz.
Site ana sayfasında görünen teamSpeak bağlantısı ile bağlanabilirsiniz.
Şifre : TSHKK
#5
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Yaşasın Cumhuriyet
Ekim 30, 2021, 12:51:44 ÖS
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
#6
ESOGU HORUS ekibi olarak çok üzgün olduğumuzu ve hevesimizin kırıldığını belirtmek isterim. Kurulan ortamın asla etik ve adil olduğunu düşünmüyoruz. Puan tablosuna göre birinci sıradayken ve ödül gününden önceki gün ödül alacakmışız gibi muamele görürken (whatsapp ödül grubuna alındık, cuma pcr testlerini yaptırdık etc.) ödül verilmeye son on beş dakika kala oldu bittiye getirilip başka takıma ödül verildi. Sebebi son dakika yarışma kurallarının değişmesi olarak belirtildi. Eğer kurallar değişecek ise bu en geç yarışma esnasında değişir. Tüm bu olanları kınıyoruz. Harcadığımız emeğe ve vakte yazık.

Konuyu daha fazla uzatıp tartışma ortamı yaratmaya gerek yok.

İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.
#7
15.saniyeden sonraki yer şekilleri nasıl bişey anlam veremedim ve kanat nasıl yere veya suya çarpmıyor :D
#8
Herkese tekrar teşekkür ederim :)
#9
Teşekkür ederim, özelden cevap verdim soruna @akrep1905 .
#10
Herkese teşekkür ederim. Ghost hocamla tanışma fırsatı da yakalamış oldum. Kendisine ve ailesine de beni desteklemeye geldikleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Gerçekten yaptığınız şeyin uçtuğunu, yazdığınız kodun ve programın çalıştığını görünce mutlu oluyorsunuz. Uykusuz kaldığımız, sabahladığımız gecelerin yorgunluğunu her uçuşta ayrı ayrı stres ve heyecanla attık.

Her uçuş yeni bir stres, yeni bir heyecan ve her iniş yeni bir mutluluk :)
#11
Teknofest 2021 Savaşan IHA Sabit Kanat kategorisinde 9 kişilik takımla yarışmaya katıldık. Otonom kalkış, otonom uçuş ve otonom iniş kabiliyetine sahip uçağımız 7 uçuştan 6'sına çıktı ve çıktığı tüm uçuşları başarıyla tamamladı. Uçuşlar sonunda en çok puanı toplayan takım olarak resmi olmayan sonuçlara göre yarışmayı birinci sırada tamamladık.

Ayrıca TSHKK bünyesinde uzun süredir personel olan Ghost hocam ve ailesi de takımımızı ziyaret etti :Dİçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.


İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.


İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.


İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.


İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.
#12
Kargo ücreti anahtarlıktan daha pahalı :D
#13
Zafer bayramımız kutlu olsun.
#14
Joystick Bölümü / Ynt: Home Cocpit Denemesi
Ağustos 15, 2021, 01:26:28 ÖÖ
Bu tarz çalışmalar büyük sabır istiyor, sizi tebrik ediyorum öncelikle. Ben de geçen sene ders projesi için ICP yaptım ancak pandemi zamanına denk geldiği için görsel olarak istediğimi elde edemedim (butonların üstüne lazerle boya kaldırma yapacaktım, bir yerle anlașmıștım, şehir değiştirdiğim için yapamadık, o kısımlar karışık. Bunu yapamadığım için butonlar şeffaf kaldı :D en büyük eksikliğim bu). Sonra da tamamlamak için vaktim olmadı.

Herhangi bir sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz.
#15
Joystick Bölümü / Ynt: Home Cocpit Denemesi
Ağustos 14, 2021, 11:19:06 ÖÖ
Alıntı yapılan: 112-Ripper - Ağustos 13, 2021, 10:02:45 ÖSİlla ki port sayısı kadar buton kullanmak zorunda değilsin. Matrix Scanning diye bir teknik var. Bu teknik sayesinde 6 portla 9, 8 portla 16, 10 portla 25 yani kaç port kullanacaksan onun yarısının karesi kadar buton kullanabilirsin. Yani X adet port kullanıp (X/2)^2 buton koyabilirsin.
Bu mantıkla 16 butonlu bir yapıyı 8pin kullanarak tamamlayabilirsin.
Powered by EzPortal