İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - akrep1905

Sayfa: [1] 2 3 ... 61
1
Bilgisayar ve Teknoloji / Ynt: RTX 3090 Türkiye Fiyatı
« : Ağustos 19, 2020, 04:12:03 ÖS »
Döviz kuru yetmez gibi birde dünya vergi ödüyoruz. Şubat'ta 2000tl'ye aldığım Xiaomi note 8 pro 3700 olmuş. PS5 için minimum 10.000 TL diyorlardı Şu vergilerin izahı yok ya TRT, gümrük vergisi falan yazık halimize yani. Bizim insanımızın iyi şeyleri alma hakkı yok mu anlamıyorum.

2
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Doğum Günün Kutlu Olsun 112-Ripper!
« : Ağustos 16, 2020, 06:37:53 ÖS »
Mutlu yıllar. Geçmiş doğum gününüzü kutlarım.

3
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Doğum Günün Kutlu Olsun semihgörkem!
« : Ağustos 15, 2020, 11:38:42 ÖÖ »
Doğum günün kutlu olsun hocam. Nice senelere :)

4
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: KURBAN BAYRAMI
« : Temmuz 31, 2020, 12:35:24 ÖÖ »
Herkese hayırlı bayramlar.

5
Doğum gününüz kutlu olsun.

6
Çok teşekkürler :)

7
Finish....

181.Pars Filo
8
 0xc000007b Hatası çözülmüştür. Ghost hocama teşekkür ediyorum. Attığı video sayesinde 2 dakika da sorun halloldu. Başına gelecekler simulasyon veya diğer oyunlarda gelirse silmesine gerek yok. Hatalı dll'lerden kaynaklanıyormuş. Process Monitor ile taradım boyutu 3mb falan çok küçük bir uygulama. Hatalı dll'yi buldum sildim ve DirectX kurdum sorunum halloldu. Aynı hatayı alanlar bu videoyu izlesin.


Photoshop için baştan dds plugin yükledim ama hala dosya bulunamadı hatası veriyor dds'leri açarken. Onun çözümü yok galiba internette göremedim. Mecbur baştan yükleyeceğim olmadı.

9
Skinler / Ynt: Skin üstündeki siyah yer
« : Temmuz 01, 2020, 08:46:40 ÖS »
Emirhan.özel mesajdan yazdığım gibi alfa kanalını silmişsin sanırım oraların transparan gözükmesi için alfa kanalı olması gerek benzer bir model kaplamasından alfa kanalını kopyala

Yada hocam dds olarak kaydederken alpha kanallarını seçmemiştir. Dxt 3 8bbp alpha channel öyle bir şey ile kaydediyordum ben. Diğer türlü kaydedersem alpha kanalları siliyor ve simülasyon içerisinde gri yada siyah gösteriyor o kısımları.

10
Çalışma güzel olmuş eline sağlık. Sorunu çözdün mü

Hayır hocam henüz değil. Simülasyon içerisinden değil görüntü. Eskiden aldığım SS üzerine çalışma yaptım. Kuyrukta başka bir skin var.

11
Bunu ayrıca bir windows güncellemeside sebep oluyor. Benim başıma gelen olayda ne yaparsam yapayım düzelmedi. DLL yükleme vs vs.
En son tamamiyle Falcon BMS'yi kaldırıp tekrar kurdum ve düzeldi. İnsan bazen hayret ediyor.


Hocam dediğiniz gibi güncelleme gelmiş olabilir. Bilgisayar kapatırken Windowsu güncelliyor bazen. Ghost hocamın attığı videoyu deneyeceğim şimdi. Olumlu sonuç alırsam yazacağım.

12
Öncelikle şunu tespit etmeye çalışalım photoshop dds düzenleme dışında düzgün çalışıyor değil mi ?
Eğer onda sorun yok ise aklıma gelen nvidia dds plugin ini tekrar yükleyip denemen.

Bmsdeki hataya sebep olan şeyin tespiti için de videoya bir göz atmanı öneririm.


Hocam photoshop diğer türlü sorunsuz çalışıyor. Ama DDS dosyası açınca veya kaydetmeye çalıştığım zaman dosya bulunamadı diyor. DDS plugini deniyorum bakalım tekrar olmazsa onuda baştan silip kuracağım. Videoyu deneyeceğim birazdan dönüş yaparım teşekkürler.

13
Uzun zamandır bilgisayarı açmıyordum. Hiçbir şey kurmadım,etmedim. Daha önce simulasyon sorunsuz çalışıyordu. Bugün denediğimde 0xc000007b hatası aldım. Bilgisayar windows 10 64 bit. Çözümünü bilen var mıdır?Birde photoshop cs6 dds dosyasını açmaya kalktığım zaman Dosya bulunamadı hatası alıyorum. Farklı uygulamadan dds'yi bitmap yapıp photoshopta açıyorum ve kaydetmeye kalkınca gene aynı hatayı alıyorum. Bunun çözümünü de bilen var mı? Hakan hocam yardım bekliyorum :)


14


Uzun zamandır skin yapmıyordum. Bugün boşluğu fırsat verip,çalışmalara başladım. 181.Pars filo temel kuyruk çalışmamın denemesi :)

15
Konusuz Konular / Ynt: Konuya erişememek
« : Haziran 10, 2020, 10:38:17 ÖS »
bazı başlıklar kaldırılıyor ondan.

Evet hocam sanırsam öyle şimdi baktım sabah göremediğim iki başlık kalkmış. Teşekkürler.

Sayfa: [1] 2 3 ... 61