Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - HANÇER42

#1
Edit: Boş mesajın editi mi olur demeyin yanlış okumuşum. Güzel bilgiler hocam
#2
Ex görmeyeli baya yaşlanmış 50'ye merdiven dayamış he :D Doğum günün kutlu olsun bro nice yıllara ;)
#3
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Tebrikler Rüzgar
Mart 25, 2016, 06:49:51 ÖÖ
Hadi hayırlı olsun :)
#4
Bir gelmiş pir gelmiş, hayırlı olsun kardeşim :)
#5
Kendi ülkelerinin daha güvenli olduğunu anlayan Suriyeliler dönüş yolunu tuttu.
#8
 fiyat performans açısından güzel liste eline sağlık
#9
Ne demek hocam güle güle kullanın.
#10
Engaladus hoca bugünden sonra bi süre müsait olamayacak  teamviewer, için ben ss'leri atayım başkaları da yararlanır.
Bu indirme linki isteyen ss'lere göre profilini düzenler isteyen dosyayı indirip profil klasörürün içine atıp kullanır . Ben default üzerinde oynama yaptım isim o yüzden öyle .


İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

#11
benim profilin ss lerini atıcam birazdan ben.
#12
Konular 2009'dan kalma hocam Allah bilir ilk versiyonlarıdır FreeTrack'ın. Bırakın 1920'yi şu an en yüksek değer 640 zaten.
Bir de şöyle bir sorun var hocam 4.33'te FreeTrack 64'te desteklemiyor. Piyasada çözümü için verdikleri şeyleri yapınca da axisler ters oluyor kafanı yukarı kaldırıyorsun aşağı iniyor. Bunun için ayrı bi dll buldum onu da hallettim konusunu da açıcaktıma ama yetkimiz yok napalım :P
Bi ara ts'ye gelebilirseniz teamviewerdan benim FreeTrack dosyamı size atıp bide öyle deneyelim uygun değerleri ve ayarları da birlikte yaparız hocam haberleşiriz .
#13
4.33'te BVR atarken farkında olmadan 16.4 G çekmişim  haberim yok  :D

#14
Dediğim gibi işte hocam önceden çalıştıran değerde bi sonraki sefer çalıştırmıyor. Benim kullandığım 3 değer var biri çalıştırmadığında diğerini deniyorum 3'ünden biri çalıştırıyor elbet program çalışmayı durdurur ama windows neden çöktü bilmiyorum benim bilgisayar bilgim de burda bitiyor ama sorunun çözümüyle ilgili bir konu bulduysanız linkini verirseniz iyi olur hocam ben önceden kendim için bakmıştım bişey yoktu sonradan eklendiyse bilmiyorum.
#15
Diğer kamerada her stream değerinde sorunsuz çalışıyor mu? Öyleyse markasını söyleyin ondan  alayım hemen :D bana da ilk geldiğinde cd driverını taktim Rom a ama okumadı ben de internetten indirdim.Ama  İşte neyi seçersem seçiyim gidiyor değil hocam. Charisma hocada da aynı sorun vardı Teamviewer ile hallettik hata vermeyen değeri bulduk ama mesela bende çalıştıran değerde charisma hocada çalıştırmadı. Hepsini sırayla denemekte fayda var zaten 28 fps altındaki değerleri denemenize hiç gerek yok. Biraz uğraşın zaten uğraştığınıza değecrğini biliyorsunuz :)
Powered by EzPortal