İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - falcon584145

1
Skinler / Ynt: KOTAR: Apo ve PKK vuruş alanı
Şubat 01, 2018, 08:14:28 ÖS
Çok orjinal olmuş :D .
3
Fırat kalkanından önce de çok duyduk bunları . İnşallah bunuda kazasız belasız atlatırız .
4
Teşekkürler  :) .
5
Türk silahlı kuvvetlerinin gururu Kara havacılar klip . İyi seyirler .
https://www.youtube.com/watch?v=FGRzwcZzxrc
6
Hocam wikipedinin yalancısıyım  :) birim maliyeti 2 milyon dolar satış fiyati 25 milyon dolar gibi bir şey yazıyordu.
7
Türk hava kuvvetleri hakkında bilgiler . İyi seyirler .
https://www.youtube.com/watch?v=yLy6vfPB0UY
8
Alıntı yapılan: lxlFatalitYlxl - Ekim 08, 2017, 06:35:36 ÖS
2 gözümün toplamı malesef 4 e yakın ve dediğin sadece sivil havacılık için geçerli diye hatırlıyorum ve iki gözün toplamı değil sadece iki gözünde 2 yi geçmezse sıkıntı olmadığını ve göz ameliyatına bile izin verildiğini biliyorum. Eğer askeri havacılığa yeni sağlık yönetmeliği geldiyse bildirir misin ? Eğer gelmediyse veya hiç gelmezse sivil havacılık tek çare o da ya pilotaj bölümüyle ya da 60 bin euro ile.
Milli savunma üniversitesi harp okulları sağlık yönetmeliği 36.maddesini dikkatli oku iki gözün toplamı 2 yi geçmemeli . Sivil havacılık hakkında pek bir bilgim yok ancak tam burslu kazanman için çok çalışıp ilk 1000 gibi bir sıraya oturman lazım yoksa öbür türlü çok masraflı . Gözlerinin toplamı 4 ü geçse bile sen araştırmaya devam et yeni ameliyat yöntemleri var iz bırakmayan ,durumun müsaitse olabilirsin ameliyat , doktor farketmezse geçebilirsin . Yani kolay kolay pes etmeyin sürekli araştırma içinde olun ve hedefleriniz için kendinizi geliştirin dersleri ihmal etmeyin harp okullarına girişte üniversite sınavı puanı çok önemlidir .
9
Arkadaşlar astigmatınız var diye hemen pes etmeyin . Yeni sağlık yönetmeliğine göre iki gözünüzün toplamı 2'yi geçmediği sürece elenmiyorsunuz .
10
Alıntı yapılan: Kurgan - Eylül 23, 2017, 11:01:42 ÖS
Çok kısa olmuş ve bilgiler çok genel. Harcadığı yakıt miktarı, uçağın yakıt kapasitesi, motor bilgileri, sadece SoloTürk'ün yaptığı hareketler vb.. çok şey eklenebilir. Montaj gayet güzel tebrikler
Haklısınız hocam bilgiler genel bilgiler ve video kısa ancak 2 dakikalık bir video için 3 saate yakın uğraşıyorum ve en zor kısmıda temiz görüntü bulmak her videonun sağında solunda mutlaka logo bulunuyor .Harcadığı yakıt miktarı gibi daha teknik bilgileri başka bir videoda F16 için genel olarak paylaşabilirim .
11
SoloTürk hakkında çoğumuzun muhtemelen bildiği :) ancak genel olarak fazla bilinmeyen bilgileri derledim. İyi seyirler .

https://www.youtube.com/watch?v=wMHhEpS3PZw

Kaynak : İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

12
Türk Yıldızları hakkında muhtemelen bilinmeyen bilgileri klip tadında derledim umarım beğenirsiniz . İyi seyirler :) .

https://www.youtube.com/watch?v=D7mbHAdaisE

Kaynak :İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.
13
Konusuz Konular / Ynt: Harp Okulu İçin Diş Problemi
Eylül 01, 2017, 07:07:09 ÖS
Kesin bir bilgi veremem ancak bir arkadaşım dişlerinden dolayı elenmişti . Dişlerine bakan doktor eğer tel taksaydı geçirebileceğini söylemişti yine de şansınızı deneyin .
14
Ben bu dediğin trinus VR programı ile baya bir uğraştım malesef hiç bir sonuç vermedi ancak yinede denemekten zarar gelmez eğer işe yararsa bilgilendirirsin. Ben bir çok simde denedim bazılarında az da olsa işe yaradı ancak falconda tepki bile vermedi .
15
Vatan Sağolsun ...
Powered by EzPortal