İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - 113-Ghost

Sayfa: [1] 2 3 ... 232
1
Falcon BMS Kullanıcı Soruları / Ynt: Ekran Kaydedici Program
« : Mayıs 05, 2021, 06:24:38 ÖS »
Masa üstü kaydı için camtasia recorderi öneririm  sim için windows un game kaydedicisi diğerlerine göre tam net olmayabiliyor bazen. Bu sebeple ben amd deki recorder yazılımını kullanıyorum. Nvdia da da vardır herhalde o şekilde kayıt alınabilir.

2
Konusuz Konular / Ynt: Ankara F-16 kazası Ağustos 2002
« : Mayıs 05, 2021, 05:39:14 ÖÖ »
Ben inanmıyorum ve kaptana katılıyorum. Basit düşünün herkese f16 vermiyorlar seçilmiş kişisiniz ve o kadar eğitimden sonra uçaktasınız ve bu bir f16. 3 yeşil hadi bakmadın görmedin. Ama huda bakıp atak açısını ayarlaman gerekiyor aoa bracket çıkması gerek çıkmadıysa neye göre ineceksin yani bence mantıksız söylenen durum kırımdır teknik bir sorun olmuştur ve fetocu değilmiştir sebep gösterip atmışlardır yada başka bir durum olmuştur.

3
Falcon BMS Kurulum Eklenti Yama / Ynt: Track ir kamera için destek
« : Nisan 30, 2021, 12:24:22 ÖÖ »
mukavva kartondan bile yapabilirsin. cd kutusu tabanından yapıyorlardı geçmişte .. nette bulabilirsen 3d print yaptırabilirsin dosyasını indirip sonra malzemeler ile yaparsın.
ps3 eye bu konuda en verimli camlerden biri. IR filtresi çıkınca görüyor.
face track no IR zaten yüz program IR yani infrared (kızıl ötesi ) ile alakası yok.
önerim şapka değil diğerini yapman olur.

4
Konusuz Konular / Ynt: Korona Virüs Gerçekleri Nasıl Bulaşır
« : Nisan 28, 2021, 10:20:57 ÖÖ »
Allah tüm hastalarımıza şifalar versin. Tekrardan gelmiş geçmiş olsun.

5
Güzel kardeşim biz yıllardır bu platformda en uygun dille mizacımızı bozmadan üyelerimize destek olmaya, katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ben diyorum ki Anka paylaştı. Bu paket sitemizde  var linki aktif olarak eklenti yama bölümünde bulunmakta.  ANKA SOUND MOD v1.1  şeklinde geçiyor adı. İçinde de bahsi geçen lock ve altitude uyarı sesleri mevcut. Ya teşekkürü geç Konu salça oldu gitti kimse açtığı konu altına hazır link beklemesin lütfen bu platformdaysak biraz platformu keşfetmek lazım, araştırmak öğrenmek lazım ne nereden indirilir nasıl yapılır vs.

6
Flight Simulator / Ynt: MilViz T-38
« : Nisan 24, 2021, 10:07:17 ÖÖ »
Forumumuzda ücretli yazılımlar için bu şekilde bir paylaşım yapılmamaktadır. Fsx forumlarını ya da torrent paylaşımlarını araştırmanız daha uygun olur.

7
Skinler / Ynt: F16-D Block 40 Skin Tavsiye
« : Nisan 23, 2021, 06:40:25 ÖS »
Photoshop konusunda tavsiye katmanları iyi kullanın iyi iş çıkartabilirsiniz. Vektör tabanlı programlarla da çalışabilirsiniz.
Yapıp neticeleri paylaşın fikir verilecektir.

8
Tüm Ulusumuzun Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.


9
Ya arkadaşlar mesele betty nin sesinin farklı olması meselesi değil betty nin sesinin farklı olduğunu bir çoğumuz biliyor. Orada da modlanmış bir paket var kokpitle ilgili. lock sesi ve altitude sesleri farklı. ama erkek değil. benim itirazım burada.
Hocam ben erkek sesi derken ses betty nin sesine göre biraz daha kalın manasında söyledim. Burada tek merak ettiğim konu bu ses bazı f-16 larda neden böyle ve bunu bms ye aktaran arkadaş nasıl aktarmış ? Videoyu sonradan düzenlerken koymuş olma olasılığı da var ama bence bu ihtimal düşük bir ihtimal.

Yazdığınızdan sizin dışınızda kimse o manayı çıkaramaz ki. Haksızmıyım?
Diğer kısımlar doğru modernize etme açısından icp panel de dahil bir çok kokpit bölümü değiştirilebilir. 

Aktarma işi şöyle biz sesleri temiz sesli videolardan kesiyoruz(ilgili bölümleri) ve falconun sound klasörüne ogg formatında koyuyoruz adını lock.ogg olarak kaydediyoruz gördüğünüz olay gerçekleşiyor.
Sende kendine göre oluşturabilirsin ve  falcon sound klasörüne koyunca falcon bunu okuyor olay bundan ibaret.
videoda duyduğun Betty nin sesi farklı ve ankanın hazırladığı paketi bulabilirseniz o seslerin aynısı içinde var. bunu daha önceki yazımda da söyledim.

10
kalkış sonrası UHF 6. kanala geçip deneyin.

11
Yok savaş çıkmaz :) ben erkek betty duydum diyen somut bir video koysun bizde öğrenelim.

12
Ya arkadaşlar mesele betty nin sesinin farklı olması meselesi değil betty nin sesinin farklı olduğunu bir çoğumuz biliyor. Orada da modlanmış bir paket var kokpitle ilgili. lock sesi ve altitude sesleri farklı. ama erkek değil. benim itirazım burada.

13
Bilgisayar ve Teknoloji / Ynt: Joystick Çeşitleri ve Önerileri
« : Nisan 21, 2021, 05:32:41 ÖS »
Güzel günlerde kullan.

14
Hocam öncelikle ilginiz için teşekkürler fakat betty nin kilit sesi ''lock'' şeklinde duyulurken videoda bir erkek ''la'' şeklinde bu uyarıyı veriyor. Aynı şekilde altitude uyarısı da betty ye ait değil (chaff flare uyarısı hariç). Başka bi uyarı sesi. Daha iyi anlayabilmeniz için size Anadolu Kartalları filminin bir sahnesini ekleyeceğim.

bu videonun 0:23 saniyesine bakarsanız kamera tam kokpite geçtiğinde bu ses duyuluyor.orada uçak f4 farkındasındır umarım ve hala diretmeyelim f4 olsa bile lock sesi kadın sesi erkek değil.
İzlediğiniz ilk videoda bir çok ucucu var ve kendi aralarında konuşuyorlar sizi yanıltıyor. forumda daha önce Anka paylaşmıştı bu seslerden ve aradığınız lock sesi var.

15
Falcon 4.0 Allied Force / Ynt: Falcon 4.0 İndirme Linki
« : Nisan 21, 2021, 05:13:33 ÖS »
Forumumuzda Bu tür paylaşımlar yapılmamaktadır. Konu kilitlenmiştir
Entegre kurulum lisans sorunu olmadan sisteminize falcon4.0 ı kurulu göstermektedir, ondan yararlanabilirsiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 232