İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - mahir

Sayfa: [1]
1
Flight Simulator / Ynt: IVAO ile online uçuş hakkında acil yardım
« : Temmuz 03, 2012, 03:05:44 ÖÖ »
Merhabalar,

Öncelikle mesajınızı bugün okudum ve üzüldüm. Bu konu hakkında internette ufak bir araştırma yaparsanız yüzlerce sonuca ulaşabilirsiniz. Bilgide hazıra konulmaz. İstemişsiniz ki böyle açık bir konuda dahi şahsıma özel bilgi verilsin. Lütfen araştırınız ve okumaktan yorulmayınız. Size de bu yakışır. Saygılarımla.
Ufak bir araştırma değil bayağı bir araştırma yaptım. Ama gel gör ki senin şu yüzlerce sonuç arasından olayı tam anlatan bir cevap bulamadım. En son çare olarak da sizlerden yardım almak için buraya konu açtım. Şahsıma özel bilgi verilsin diye bir şey söz konusu değil. Bu mesajı yazmak yerine biraz yardımcı olmayı deneseydiniz inanın çok ama çok yardımcı olmuş olurdunuz. Saygılarımla.

2
Teamspeak'la online uçulmaz team(takım) speak(konuşmak) bu başkaları ile mikrofondan konuşma programı.Sen Ivao yaz googleye oraya üye ol.
IVAO'ya üye oldum. Ama elimde olan şifreyi nereye girip de bağlanıcam onu öğrenmeye çalışıyorum.

3
Başlıkta da belirttiği gibi sorun. Nasıl online uçacağım şimdi yardım lütfen

4
Flight Simulator / Ynt: IVAO ile online uçuş hakkında acil yardım
« : Haziran 29, 2012, 04:38:27 ÖS »
Ne kadar acil Mahir?


Sabırlı ol, hocalarımız cevaplayacaklardır...


tamam :)

5
Flight Simulator / Ynt: IVAO ile online uçuş hakkında acil yardım
« : Haziran 29, 2012, 04:15:53 ÖS »
arkadaşlar yardımcı olun lütfen

6
Flight Simulator / IVAO ile online uçuş hakkında acil yardım
« : Haziran 29, 2012, 04:00:26 ÖS »
Arkadaşlar IVAO ile online uçmak istiyorum ama bi türlü beceremedim. Bazı konularda anlatmış arkadaşlar ama eksik bilgiler var orada tam anlayamadım. bana yardım etsin bilen birisi lütfen. artık online ortamda takılmak istiyorum. lüftfen yardımcı olun

Sayfa: [1]