İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Weasel

Sayfa: [1]
1
Merhaba,

Simülasyonlarda karşımıza çıkan hareketli ve tek bir platform halinde olan hava savunma sistemlerine karşı nasıl bir yol izlenmeli, nasıl kaçınmalı ve bu sistemlerin radar menzilinde olan bir bölgede nasıl görev icra edilmeli?

Bahsettiğim platformlara örnek olarak Sa-15, Sa-17 Sa-19 ve Sa-22 gösterilebilir. Bu sistemlerin en önemli özellikleri mobil ve tek platform (radar, kontrol, silah) oldukları için sürpriz bir şekilde aniden belirebilmesi. Diğer özellikleri ise bazı füzeleri tespit ve imha edebilmeleri.

Sizlerden ricam deneyimlerinizi bu başlık altında aktarmanız en ufak bilgi dahi hepimizin işine yarayacaktır. Teşekkürler.


2
Merhaba, konuyu forumda aradımda bulamadım.

Şimdiye kadar 4.33 kullandım artık 4.34'e geçmeye karar verdim ama yeni logbook açılıyor. 4.33'teki eski logbook verilerimi 4.34'e aktarabilir miyim?

Teşekkürler
3
Merhaba, Falcon BMS 4.33'i kullanıyorum. aşağıda sistem özelliklerim ve karşılaştığım sorunu yanıtlanmak üzere sizlere gönderiyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Sistem Özelliklerim.
İşletim Sistemi : Windows 7 64 Bit
Ram : 6
İşlemci : I5
Ekran Kartı : Nvidia Gt640

Sorunum Aşağıdaki gibidir.

Merhaba, campaignde 7. günü geçmişken birden simülatördeki zaman durdu ve tüm uçuşlar kilitlendi. Filoları ve üsleri değiştirmeme rağmen bir değişiklik olmadı Herhangi bir şekilde kokpite giremiyorum. Ekte görüldüğü gibi yarım kaldı ve hiçbir şekilde zaman ilerlemiyor.

Benzer sorunu yaşayan var mı varsa nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.

4
Konusuz Konular / Olası Türk-Yunan Savaşı Senaryosu
« : Ağustos 12, 2017, 10:08:30 ÖS »
Herkese merhaba, en son ki yunan saçmalıkları malumunuz bunun üzerine konu hakkında bir video paylaşayım dedim. Video yeni sayılır ancak personel sayıları paylaşılırken son feto operasyonları dikkate alınmış mı bilmiyorum. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum iyi seyirler.


5
ABD Savunma Bakanlığı, Suriye saatiyle 04:40'ta Akdeniz'in doğusundaki ABD savaş gemilerinden fırlatılan 59 Tomahawk füzesiyle Suriye'nin vurulduğunu duyurdu.

ABD Başkanı Donald Trump füze saldırısının, Salı günü Suriye'nin Han Şeyhun kasabasında sinir gazı kullanıldığı öne sürülen saldırıya karşılık yapıldığını açıkladı.

"Suriye'nin yasaklı olan kimyasal silahları kullandığı, kimyasal silah sözleşmesi altındaki yükümlülüklerini ihlal ettiği ve BM Güvenlik Konseyi'nin çağrılarını yok saydığı şüphe götürmez" dedi.

Füzelerin saldırının meydana geldiği İdlib kentinin güneyindeki El Şayrat hava üssüne isabet ettiği belirtiliyor.

Trump konuşmasında Salı günkü hava saldırısının rejimin elindeki El Şayrat hava üssünden havalanan uçaklarca düzenlendiğini öne sürdü.

Pentagon sözcüsü Jeff Davis, "İlk göstergeler Suriye hükümetinin kimyasal silah kullanma kapasitesini azaltacak şekilde saldırının El Şayrat hava üssündeki pek çok hava aracını, destek altyapı sistemini ve ekipmanını tahrip ya da yok ettiğini gösteriyor" dedi.

Saldırının amacı "Rejimin tekrar kimyasal silahları kullanmasını engellemek" olarak açıklandı.

Uss Porter' destroyerinden atılan füzeler:


Saldırı sonrası Şayrat Hava Üssü:
https://twitter.com/trbrtc/status/850198272358481920
https://www.instagram.com/p/BSlHDdkAgmD/?taken-by=evgeny.poddubny
https://www.instagram.com/p/BSk1ToDgQFV/?taken-by=evgeny.poddubny

Rus ihasının kaydettiği görüntüler:


Kaynak: www.bbc.com

Sayfa: [1]