Benzer Başlıklar (3)

12573

Yanıtlar: 6
Gösterim: 6087

18643

Başlatan Slanski


Yanıtlar: 0
Gösterim: 2097

Freetrack Default Görünüm

Başlatan Mr. Forester, Aralık 05, 2021, 02:18:29 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Mr. Forester

Merhabalar

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. PS3Eye Camera+opentrack programını kullanıyorum. F12 sıfırlama tuşum. Uçuşa başlamadan oturuş pozisyonumu ayarladıktan sonra F12 yapıyorum. Ancak kullandığım profil gereği kokpite hafif gömülü vaziyette olmuş oluyorum. Aslında mfd ler göstergeler v.s hepsi görünüyor ama ben aşağıdaki resimdeki gibi biraz yüksekten bir görüntü isityorum. Bunu kullandığım profilde nasıl değiştirebilirim? Yani trackir resetlediğimde bu poziyonda olabilme olayını nasıl ayarlayabilirim? Mesaj üzerinden biraz karışık oldu umarım ifade edebilmişimdir.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

112-Ripper

Çok kolay. Resetlemeden önce biraz koltuğa yayılıp boyunu kısalt yada koltuğunun yükseklik ayarı varsa onu azalt. Resetledikten sonra normal boyuna dön. Ben hep böyle yapıyorum.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


"Devrimi, başlatan tamamlayacaktır."
Ne mutlu Türküm diyene!

onurisooming

Merhabalar

Alakasız olacak ancak bir sorum var PS3 Eye Camera herhangi bir başka eklentiye ihtiyaç duymadan kafa takip programıyla müşterek çalışarak kafa takibi yapabiliyor mu ?

113-Beyzade

Bildiğim kadarıyla hayır yapamıyor

111-Ghost

Ripper hocamın dediği gibi yapılmakta bende öyle yapıyordum. Center pozisyonu ayarlarken boyunu biraz alçalt, boynunu eğ ya da koltukla ayarla farketmez. Center lama işi bittikten sonra sen kendini toplayınca yani normal pozisyonuna dönünce boyun otomatik yükselecek. Tepeden bakacaksın.

İleri geri durumu içinde aynı şeyler geçerli gerie3 durup centerlarsan normal duruma dönünce öne yaklaşmış olursun.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Powered by EzPortal