Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - 114-Ghost

#1
Bu bahsettiğiniz settingsteki yeşil tiklerden display info değil mi ss alırken rahatsız ediyor ise config dosyasında pretty screenshot ı aktif ederseniz sorun olmaz.
#2
Bence herkesin fikri kendine özeldir. Falconcular derken haddinizi aşmayın bir zamanlar sizde falconcumuşsunuzdur. Bir ayrıma girmeyin bu tercih meselesidir. Her ikisi arasındaki süreci zaman gösterecek. Herkesin derdi evet grafik iyi olsun ama fonksiyonel olsun.. Ama ikisininde birbirine göre artı ve eksileri var.
Dcs cilere de falconcularada saygımız sonsuz. Hepinize Kırımsız uçuşlar dilerim.
#3
You are not allowed to view links. Register or LoginFALCON BMS 4.32 KULLANIYORUM SOLO TÜRK SKİNİ NASIL YÜKLERİM?

Bu konularla ilgili bir çok şey yazılı forum içinde. Arama özelliği ile arayınız. C:\Falcon BMS 4.xx\Data\TerrData\Objects\KoreaObj klasörü içine yükleyin ve ilgili modeli görev olarak oluşturarak, skin seçimi yaparak göreve başlayın.
#4
Gward pc kaldırıyorsa 4.37 yükleyin. Tesadüf mi kurdunuz bilmiyorum ama eski bir sürüm artık 4.32
#5
You are not allowed to view links. Register or LoginBMS 4.37 için gelen 2.0 updatei hakkında bilgilendirdiiniz için teşekkürler. Hocam BMS 4.38'in ne zaman çıkacağı hakkında kesin olması pek önemli olmasa da bir bilginiz var mı acaba?
belki bir çok kişi gibi ben de 4.38'de gelecek olan grafik güncellemesini bekliyorum. iyi uçuşlar :)

BMS  son yıllarda sürekli güncelleniyor ama takip eden süreci aslında ilk mesajda paylaştık. Sürprizlerle dolu falcon dünyasında neyin ne zaman çıkacağı hiç belli olmuyor. Biz meşhur 4.33 için 4 hafta diye diye yıllarca beklemiş falcon severler olarak bu hızlı güncellemelere alışamadık.
Bence yenisini beklemeden mevcut olandan en iyi verimi alacak şekilde tadını çıkarmaya bakın.
#6
Update 2 yayınlanmıştır ve ilk mesajın altına eklenmiştir.
#7
Hangi sürüm için bu 4.36 mı 4.37 mi
4.37 de tüm sürümler güncellenmemişti daha mesajı güncelleyiniz. Ona göre kullanılması daha doğru olur
#8
You are not allowed to view links. Register or LoginHocam bu ayarın herhangi bir ismi varmı nasıl ayarlıyabilirim ne diye geçiyor yani

falcon setup içince controllers bölümünde throttles(gaz Kolu) yazan altındaki AB/IDLE yazan butondan ayarlayacaksın. buton nerede AB ye gireceğini kaydediyor.
#9
Aslında açmak istemiyor. Windowsda açmadan ddslerin küçük resim olarak gösteriyor bunu anlatmak istemiş paint net kurulunca simge olarak ortadan görünürlük kalkmış.
En güzel önerim imageeye programını yüklemen. Ben onu kullanıyorum. Kurulumda imageeye programının dosya türü penceresinde sadece dds formatını seç diğer görselleri de görüntülemeye çalışmasın.
#10
paintnet uygulamasını program ekle kaldırdan kaldırıp dene tekrardan yükleyebilirsin sonuçta
#11
Tarayıclar bazen belirli bir boyut üzerindeki büyük dosyalar indirmede sorun çıkarabiliyorlar.Bu nedenle idm(internet download manager) yazılımı vb programlar bilgileri indirme anlamında çok avantajlı.
Sorununuzun çözülmüş olmasına sevindim.
#12
internet download manager Denediniz mi?
#13
Gaz kelebeğini sona alınca kendisi AB e girmiyor mu.
#14
Yer birliği, hava savunma sistemi vb ekleyebilirsiniz. Eğitim bölümümüzde görev oluşturma videosuna baktınız mı?
#15
Falcon BMS Kullanıcı Soruları / Ynt: Falcon4
Şubat 11, 2023, 09:47:13 ÖS
söylediğim gibi reg dosyasını çalıştırıp microprose klasörünü c altına kopyalayın. iki işlemide yapmanız şarttır klasör kopyalamak yeterli değildir.