İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - 141-AYDIN®

Sayfa: [1]
1
Acemi Ocağı / Ynt: Yeni Başlayacağım Destek
« : 05 Mart 2019, 07:48:43 »
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

2
Elinize Emeğinize Sağlık Hocam.

3
Kaliteli Bir Mod Daha  :D

4
Güzel Paylaşım

5
Çok Yararlı Oldu Teşekkürler Hocam.

6
Elinize Sağlık Hocam Güzel Olmuş En Yakın Zamanda Kullanacağım.  :)
Bu Arada Her hangi Bir Fotoğraflarda Grafik Modu Var Mı ?

7
Acemi Ocağı / Ynt: Yeni Başlayacağım Destek
« : 04 Mart 2019, 07:57:42 »
Aramıza hoşgeldin Aydın.

Öncelikle belirtmem gereken şey Falcon BMS'in bir oyun değil simülasyon olduğudur. Olaya bakış açını bu şekilde değiştirirsen eğer "Havacılık" alanında daha çabuk ve emin adımlarla ilerlersin. Arma oyunu-simülasyonunu da bildiğim için rahatlıkla söyleyebilirim ki; havacılık Arma'daki gibi değildir. Havacılık bir kültürdür, o yüzden yolun başında olduğun için sana tavsiyem fazlaca araştırmacı olman. Falcon BMS için gerekli Falcon4 steam üzerinden satılıyor onu alabilirsin ancak Buraya Tıklayarak ta forumumuz üzerinden Falcon BMS' i en güncel haliyle ücretsiz indirebilirsin. Kurulumu yaptıktan sonra forumumuz da bulunan eğitim bölümünde, simülasyon ile alakalı bütün eğitim dökümanları var. Bu eğirim dökümanlarını önce teorik olarak ardında da pratik olarak uygulayarak kendini geliştirebilirsin. Unutma başında da belirttiğim gibi Havacılık bir kültürdür. O yüzden başlarda sabırlı ve azimle olursan bu senin adına daha iyi olur ayrıca  hem bizlerle hem de üye arkadaşlarla online uçuş yapmak içinde sık sık TeamSpeak sunucumuza gel olur mu.

Sana bu ucu bucağı olmayan engin deniz de başarılar diliyorum. Sorun ve sıkıntılarında bize ulaşabilirsin.

Kusura bakmayın postta yanlış belirtmişim. Simulasyon kültürünü biliyorum fakat dalgınlığıma gelmiş. Bide çok kısa 1-2 Sorum Var;
1- Beraber oynamak için steamdan satın almam gerekir mi yoksa direk linkten indirip beraber oynayabilirmiyim?
2- Ekibe katılmak için yaş sınırı var mı?
3- Başvuru şartlarınız nelerdir?
4- Teamspeak üzerinden mi katılmam gerekir?

Cevaplarsanız sevinirim.

8
Öncelikle Falcon BMS oyun değil simülasyondur. Simülasyonu forumumuzdan indirebilirsiniz.

Foruma üye olup TeamSpeak adresimize katılan herkes üyelik permine sahip olur. Öncelikli beklentimiz üyelerin kendini tanıtması ve gerekli eğitim dökümanlarını inceleyerek belirli bir seviyede bilgi birikimi kazanmasıdır.  Üyeler boş vakitlerinde diğer üyeler, adaylar ve personellerle online uçuşlara katılarak tecrübe kazanır ve sürekli bir şeyler öğrenme eğilimindedirler. Kendini yeterli düzeye gelmiş hisseden üyeler forum sitesi üzerinden Aday Pilot Başvuru Formu’nu doldurur. Adaylık başvurusu kabul edilen ve başarılı olan üyeler aday olur ve adaylık süreci başlar. Bu süreç sonunda personel olurlar.

Peki Teamspeak 3 Adresine Nasıl Geleceğim? Şifre İstiyor.

9
Acemi Ocağı / Yeni Başlayacağım Destek
« : 03 Mart 2019, 22:41:31 »
Öncelikle Merhaba 4-5 Senelik Arma 3 Oyuncusuyum.
Daha Önce Havacılık Bu Oyunda Bazı Birliklerde Yaptım. Kendime Ait Bir Filomda Vardı 141.Kurt Filo. Youtubede Gezinirken Falcon BMS Adlı Simulasyonu Buldum ve Çok İlgimi Çekti. Askeriyeye Çok İlgim Olduğundan Kaynaklı Askeri Havacılığada İlgim Var. Bundan Kaynaklı Bu Simulasyona Başlamak İstiyorum. Simulasyon Hakkında Hiçbir Bilgim Yok Steamdan Satın Almam Gerekir Mi? Veya Nereden Satın Alacağım? Ekiplere Nasıl Katılabilirim? Vb. Sorularım Var Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim. :)

10
Falcon BMS Yeni Başlayacağım Destek sorunu

Sorun Türü :         Yazılımsal
İşletim Sistemi :   Windows 10
Detay :

Öncelikle Merhaba 4-5 Senelik Arma 3 Oyuncusuyum,
Daha Önce Havacılık Bu Oyunda Bazı Birliklerde Yaptım. Kendime Ait Bir Filomda Vardı 141.Kurt Filo. Youtubede Gezinirken Falcon BMS Adlı Simulasyonu Buldum ve Çok İlgimi Çekti. Askeriyeye Çok İlgim Olduğundan Kaynaklı Askeri Havacılığada İlgim Var. Bundan Kaynaklı Bu Oyuna Başlamak İstiyorum. Oyun Hakkında Hiçbir Bilgim Yok Steamdan Satın Almam Gerekir Mi? Veya Nereden Satın Alacağım? Ekiplere Nasıl Katılabilirim? Vb. Sorularım Var Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim.

Sayfa: [1]