İletileri Göster - akrep1905

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - akrep1905

Sayfa: 1 2 3 ... 57
1
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Mutlu Yıllar Kara
« : Nisan 05, 2019, 06:50:27 ÖS »
Mutlu yıllar nice senelere :)

2
Tebrikler,Elinize sağlık.

3
Çok teşekkürler :)

4
Simülasyonda baya iyi duruyor. Fotoğraflar benim kullandığım ayarlardan dolayı çok net görünmüyor olabilir.

Fotoğraflarda gayet iyi gözüküyor hocam simüslasyonda sen denemiştin iyi diyorsan iyidir :) Fotoğraflar için tekrar teşekkürler.

5
Çalışma çok güzel olmuş Akrep emeğine sağlık.
Bu çalışmayı ilk yaptığımda akıncının yakından kuyruğu yoktu elimde çok düşük çözünürlüklü fotodan ayırana kadar çok zorlamıştı beni. Şuan güzel materyaller var nette. Revize edilmesi çok iyi olmuş.

Sağolun hocam çok teşekkürler.Ben de konunun başına koyduğum fotoğraftan ayıkladım ve daha sonra eksik kalan yerlerin üzerinden gerekli tonlar ile geçerek efekt verdim.Elimde geldiğince netleştirmeye çalıştım.Benim ekran kartı yandı falcona giremiyorum simulasyondaki netliği nasıl bilmiyorum ama fotoğraflarda fena durmuyor :D

6
Eline Sağlık Dostum.Sen bayağı ustalaştın ;)

Sağolun hocam elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum :)

7


              Akıncı Filo

8
Skinler / Yeni '' AKINCI '' Filo Kuyruk Boyaması F-16DM Block 52
« : Mart 04, 2019, 02:09:48 ÖS »


Türk Hava Kuvvetlerinin 152. Filo'suna ait (Akıncı Filo) 87-0020 kuyruk numaralı uçağın boyamasını 4.33'e elimden geldiğince uyarlamaya çalıştım.Fotoğraflar için Bogey hocama çok teşekkür ediyorum.Herkese iyi uçuşlar :)

Link 1: http://s2.dosya.tc/server7/pg5gmt/AKINCI.rar.html
Link 2: http://dosya.co/91pw1ml2uciw/AKINCI.rar.html

YÜKLEME / KULLANIM:

1- ÖNEMLİ !  ------->   X:\Falcon BMS 4.33\Data\Terrdata\objects\KoreaObj klasörünü yedekleyin ! ! ! <--------

2- Rar dosyasının içinden çıkan Dosyalar(DDS) klasörünün içerisindeki dosyaları X:\Falcon BMS 4.33\Data\Terrdata\objects\KoreaObj içerisine kopyala/yapıştır yapın, "değişsin mi" sorusuna "evet" şeklinde onay verin.

3-2851.dds adlı dosyayı KoreaObjHires klasörüne de atmanız gerekmektedir.

3- Sime girdiğinizde F-16DM Block 52 modelini seçin.


Akrep1905 --- Görkem SEMETEY

BU SKİN TÜRK SANAL HAVA KUVVETLERİ (TSHKK) FORUMUNA YAPILMIŞTIR.

Yandex adresime giriş yapamadığım için şimdilik dosya.tc ve dosya.co adreslerine linki yükledim.Daha sonra güncelleyeceğim.

Simülasyon Görüntüleri:

9
Skinler / Ynt: Kaplan filo Boyaması
« : Şubat 05, 2019, 08:40:06 ÖS »
Paylaşabileceğini sanmıyorum çünkü gerçekten çok büyük emek vermiştir kendisi.Benim bildiğim uçağı yakından görüp tek tek fotoğraflarını çekerek parça parça yapmıştı.Google'dan havadan,alttan fotoğraflarını bularak kendiniz  yapmayı deneyebilirsiniz.Tabi gene ghost hoca ile görüşmek isterseniz kendiniz bilirsiniz ağzından yazmış gibi olmayım :) Benim vaktim olsa bende yapacağım gerekli fotoğrafları az çok instagramdaki sayfalardan bulmuştum fakat okuldan dolayı vaktim yok bu yüzden yapamıyorum şimdilik :)Şimdilik internetten bulduğum fotoğraflar yardımınıza dokunursa paylaşayım alt kısımda yanlış hatırlamıyorum üst desenler ile aynı fakat renkleri farklı griliydi.

10
Skinler / Ynt: Kaplan filo Boyaması
« : Şubat 05, 2019, 07:54:18 ÖS »
Öncelikle kaplan filo'nun hangi tiger meet boyamasını arıyorsunuz? Birden fazla tasarım mevcut.Tahminimce tam kaplama olan sarılı boyamayı arıyorsunuz o ise onu sadece ghost hoca yaptı ve personellere özel.Forumda paylaşılmadı.Kendiniz yapmak isterseniz forumda photoshoptan uçak boyamaları ile alakalı konumuz var.Tamamen sizin photoshop yeteneğinize bağlı.Ama dilerseniz forumda skin bölümünde tiger meet kuyruk kaplamaları mevcut istediğinizi indirebilirsiniz.İyi forumlar :)


11
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Anka Yaşlanıyor
« : Aralık 19, 2018, 08:54:29 ÖÖ »
Doğum gününüz kutlu olsun. Nice senelere

12
Kutlamalar ve Tebrikler / Ynt: Mutlu Yıllar Bozkurt!
« : Kasım 30, 2018, 07:54:35 ÖÖ »
Mutlu yıllar hocam. Doğum gününüz kutlu olsun.

13
Çok güzel,Harika olmuş.Elinize sağlık.Anka hocam bu video işlerinde aştın kendini çok kaliteli ve zevkli videolar atıyorsun  :)

14
Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere görevinde şehit düşen,bizleri eğiten tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.Buradan Ghost hocamın da öğretmenler gününü kutluyorum :)

15
Direksiyon setiniz var ise onun pedallarından rudder yapılabilir diye biliyorum. 2. El ucuz bi pedal bulsanız işinizi görür gibime geliyor.

Sayfa: 1 2 3 ... 57