Menü

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

İletileri Göster Menü

Mesajlar - 114-Ghost

#1
Joystiği Sim i çalıştırmadan bağlıyorsunuz değil mi?
Ayrıca ayarlarda controller listesinden seçmeniz gerek.
#2
Shift tuşu ayarladıysan o tuşla diğer görevi de yaptırabilirsin o tuşa bak mavi bölümle geçii tuşunu göstermiş
#4
Flight Simulator / Ynt: FSX Steam Edition İçin PMDG
Mayıs 22, 2023, 01:45:38 ÖS
You are not allowed to view links. Register or LoginBaşlıkta belirttiğim gibi bu pmdg yüklemek istiyorum Crackli hali varsa link verebilir misiniz?
Pilatformumuzda illegal ürün paylaşımı yapılmamaktadır.
#5
Bazı senaryolar bms e setupla kurulur.bazıları elle. Elle yükleneler tdf listesine manuel yol ile eklenir bu senaryonun kurulum talimatlarında bulunur talimatları takip etmeniz lazım. Otomatik kurulumlar herşeyi halleder sizin yapmanız gereken başka bişey yok.
4.33 ün hangi sürümü için yapılmış aynı sürüm de bms yüklemeniz lazım
#6
Skinler / Ynt: 4.37 TuAF Skins Hunter Edit
Nisan 25, 2023, 08:15:57 ÖÖ
Bazı blokların renkleri diğerlerine göre koyu olabiliyor aslında. Envanterin tamamı aynı değildir. Burada bunları boyama ilerleyişini kolaylaştırmak için ortak gövde olarak düşünebilirsiniz.
Hunter hocam konuya cevap verecektir.
#7
Kaldırmanıza gerek yok siz yükleme yapın direk.
#8
You are not allowed to view links. Register or Loginbms 4.37 ana sayfasından 1.güncelleme paketini uptaderden güncelmişti.2.güncellem paketini uptaderden yapmıyor ?kısaca 4.37 2 yükleyemiyorum.

Kendi update üzerinden indirmiyor. İncremental update olduğunu belirtmiştim. You are not allowed to view links. Register or Login konusunda ilk mesajın altında uptade2 başlığında mediafire dosyası vermiştim onu denemediniz mi.
#9
Bu bahsettiğiniz settingsteki yeşil tiklerden display info değil mi ss alırken rahatsız ediyor ise config dosyasında pretty screenshot ı aktif ederseniz sorun olmaz.
#10
Bence herkesin fikri kendine özeldir. Falconcular derken haddinizi aşmayın bir zamanlar sizde falconcumuşsunuzdur. Bir ayrıma girmeyin bu tercih meselesidir. Her ikisi arasındaki süreci zaman gösterecek. Herkesin derdi evet grafik iyi olsun ama fonksiyonel olsun.. Ama ikisininde birbirine göre artı ve eksileri var.
Dcs cilere de falconcularada saygımız sonsuz. Hepinize Kırımsız uçuşlar dilerim.
#11
You are not allowed to view links. Register or LoginFALCON BMS 4.32 KULLANIYORUM SOLO TÜRK SKİNİ NASIL YÜKLERİM?

Bu konularla ilgili bir çok şey yazılı forum içinde. Arama özelliği ile arayınız. C:\Falcon BMS 4.xx\Data\TerrData\Objects\KoreaObj klasörü içine yükleyin ve ilgili modeli görev olarak oluşturarak, skin seçimi yaparak göreve başlayın.
#12
Gward pc kaldırıyorsa 4.37 yükleyin. Tesadüf mi kurdunuz bilmiyorum ama eski bir sürüm artık 4.32
#13
You are not allowed to view links. Register or LoginBMS 4.37 için gelen 2.0 updatei hakkında bilgilendirdiiniz için teşekkürler. Hocam BMS 4.38'in ne zaman çıkacağı hakkında kesin olması pek önemli olmasa da bir bilginiz var mı acaba?
belki bir çok kişi gibi ben de 4.38'de gelecek olan grafik güncellemesini bekliyorum. iyi uçuşlar :)

BMS  son yıllarda sürekli güncelleniyor ama takip eden süreci aslında ilk mesajda paylaştık. Sürprizlerle dolu falcon dünyasında neyin ne zaman çıkacağı hiç belli olmuyor. Biz meşhur 4.33 için 4 hafta diye diye yıllarca beklemiş falcon severler olarak bu hızlı güncellemelere alışamadık.
Bence yenisini beklemeden mevcut olandan en iyi verimi alacak şekilde tadını çıkarmaya bakın.
#14
Update 2 yayınlanmıştır ve ilk mesajın altına eklenmiştir.
#15
Hangi sürüm için bu 4.36 mı 4.37 mi
4.37 de tüm sürümler güncellenmemişti daha mesajı güncelleyiniz. Ona göre kullanılması daha doğru olur