İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - falcon584145

31
Konusuz Konular / Ynt: Yorumlarınız neler?
Ocak 20, 2017, 08:32:30 ÖS
Ben yerinde olsam giderdim kabul etmezlerse seneye bir daha şansımı denerdim . Umarım kazanabilirsin HHO'nu başarılar  :) .
33
Hocam hazır ilişkiler düzelmişken güzel bir ss alıyım dedim  ;D .
35
Hocam TRT nin yayınladığı programdan başka video kaynağı bulamadım maalesef. Birde müziği videonun direk üstüne yerleştirmedim . Videoları parçalar haline getirip müziğin vurgu yerleri ile uyumlu hale getirmeye çalıştım.Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim sonraki çalışmalarda daha güzel şeyler ortaya çıkarmam için bunlara uymam lazım :).
37
Herkese merhaba . 192.Filo ile ilgili bir video çalışması hazırladım umarım beğenirsiniz .
38
Haklısınız Kaplanlar hakkında birkaç video buldum ancak asıl mesele telifsiz güzel bir müzik bulmak :).
39
Aslında fark etmez . Herhangi bir filonunkini yapabilirim . Şimdilik 192.filo var aklımda ama sizinde görüşlerinizi almak istedim.
40
Sağolun hocam aynısının bir benzerini herhangi bir F-16 filosu içinde hazırlamak istiyorum ancak daha filoya karar veremedim öneriniz var mı ?
41
Herkese merhaba.Bir süredir klip hazırlamak için uğraşıyordum ancak uygun telifsiz müzik bulamadığım için bir türlü yapamamıştım .Bu sefer tam 171.Filoya yakışan bir müzik buldum ve klibi hazırladım :).Umarım beğenirsiniz .
42
Bilgisayar ve Teknoloji / Ynt: Ağ Kartı Değişmek
Ocak 09, 2017, 10:46:45 ÖS
Hocam bilgisayarcının vericek hiçbir cevabı olmadığı için ağzında bir şeyler geveledi ''yanlışlık , hata , unuttum'' falan demeye getirdi olayı ama ramleri her türlü aldım :).
43
Bilgisayar ve Teknoloji / Ynt: Ağ Kartı Değişmek
Ocak 09, 2017, 10:38:38 ÖS
Hocam benimde anakartım yanmıştı ,bilgisayarcı anakartı değişmiş ama mevcut 2gb ramimi alıp yerine 512 mb ram takmıştı . Son anda fark etmesem gidiyodu ramler .Bazen üçkağıtçılık yapabiliyor bilgisayarcılar özellikle ramlere dikkat edin :).
44
Sağolun hocam keşke kalkışı normal yapsaydım :).
45
Teşekkürler hocam . Aslında uzun zamandır aklımdaydı dikey iniş denemesi ,ama sınavlardan vakit bulamamıştım.
Powered by EzPortal