İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - falcon584145

16
Sağolun arkadaşlar  :) .
17
Bozkurt hocaya katılıyorum gerçekten oynamaya değen bir oyundur Company of Heroes . Eğer stamden alacaksan , oyun aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor .
18
Teşekkürler hocam aslında bu videonun devamı olarak yatay gösteri paketini derleyecektim ancak Solotürk resmi sitesinde ki gösteri paketlerinin fotoğrafları ve isimleri silinmiş .Belki daha  sonra da forumdan birkaç arkadaşımızın yardımını alarak bu formatta güzel bir Türk Yıldızları çalışması yapabiliriz  :) .
19
Eğer strateji oyunlarına merakınız varsa duymuşsunuzdur ama ben yinede "Civilization V"i öneriyim . :)
20
Öneriniz için teşekkürler Kurgan hocam böyle çalışmalara devam edersem daha dikkatli ve özenli işler yapıcam.
22
Daha önce de Solotürk'ün yüksek irtifa paketinden bazı hareketleri Falcon BMS de videoya alıp bir çalışma hazırlamıştım ancak tüm hareketleri koyamamıştım . Bu videoda ise geri kalanları tamamladım umarım beğenirsiniz. İyi kötü yorumlarınızı esirgemeyin .
İyi Seyirler ...

https://www.youtube.com/watch?v=TjiaBZJCKrQ
23
Flight Simulator / Ynt: Fsx Aerosoft F-16
Mayıs 06, 2017, 05:20:46 ÖS
Ben de crackli kullanıyodum fakat bende vardı Türk hava kuvvetleri skini . İnternette biraz araştırdım ancak bulamadım Türk skin dosyası , siz araştırmaya devam edin mutlaka bulursunuz bir yerde özellikle FSXin klasörleini iyi inceleyin F-16 Kaplan filo skininin bulunması lazım .
24
Flight Simulator / Ynt: Fsx Aerosoft F-16
Mayıs 06, 2017, 02:11:36 ÖS
Aerosoft F-16 modelinde zaten türk skini (192.Filo) var diye biliyorum tam sürüm kullandığınızdan emin olun .
25
4.32 de çalışan kanat smoke 4.33de de çalışıyor bizzat kendim denedim , ancak siz yinede yedek almayı unutmayın buyrun link burada : İçeriği görebilmek için üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun. çıkarttığınız dosyaları Falcon BMS 4.33/data/sim/ACDATA içine yapıştırın ancak dediğim gibi her ihtimale karşı yedeğini almayı unutmayın .
26
Bu daha başlangıç . Kökünüzü kazıyacağız !
27
Torrent hakkında bir fikrim yok ancak torrent indirmeni önermem . Eğer imkanın varsa steamden orjinalini satın al , hemde böyle hatalarla uğraşmak zorunda kalmazsın.
28
Hocam ellerinize sağlık hepsi çok iyiydi ama bence en güzeli sonuncusu olmuş :).
29
FSXi bilgisayarından tamamen kaldırdıktan sonra 'Regedit'ten kayıtları silmen gerekebilir belki hatanın nedeni budur . Regeditte HKLM\Software kısmından FSX ile ilgili şeyleri bulup sil ve sonra dene kurmayı belki hata bu yüzdendir .Belki interneti araştırırsan daha iyi bi çözüm yolu bulabilirsin.
30
Hocam SoloTürk'ün İnstagram resmi sayfasında videosunu paylaştılar baya bi uzun süre yapıyorlardı hemde ikili kolda :).
Powered by EzPortal