İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır. Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz.

Mesajlar - Bozkurt

1
Hava sahası açıldı şimdi onlar düşünsün.
2
Hava sahasında bir unsurun olmadan askeri personel sokmak nasıl bir askeri stratejidir anlamadım turist mi gönderiyorsun sen oraya? Ya da kılıç kalkanlı dönemde mi savaşıyoruz?
3
Değil Evren Ayna, Hava Kuvvetleri Komutanı ile de irtibat halinde olsanız, adam gibi gösteri paketi hazırlamadığınız sürece sadece uçmakla(!) kalacaksınız. Hali hazırda bir dünya kişi bu işi denemiş ve kol(!) uçuşlarından videolar atıp birkaç gösteri paketinden manevralar çekip bırakmıştır. Sebebi ise dediğim gibi gösteri paketinden kaynaklı yahut uçucuların bırakmasıdır. Bu iş o kadar basit değil. Ben aday personel seçerken önüme geleni almıyordum, mülakatta kaç kişi benden kalmıştır. Sadece uçmakla olmuyor o işler. Atari oyunu değil bu simülatör uçmaktan ziyade başka şeyleri de bilmek gerekiyor. Neyse...

KayaEmirhan yanıt vereyim derken reklam yapmışsın forumda bu hoş karşılanmaz bilgin olmuş. Rapkont hocamız da biraz haklı olarak biraz sert davranmış ondan.
4
You are not allowed to view links. Register or Login
haha bozkurt hocanın ILS eğitimini hatırlattı :) çok güzel bir video olmuş elinize sağlık

Bu ne ki yer görünüyor bunda. :D Benim eğitimde teker koyduğunda belli oluyor pist olup olmadığı. Yani tam anlamıyla göstergeler ile ineceksin. ;)
5
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. :)

You are not allowed to view links. Register or Login
bir yaş daha yaklaştın bana bozkurt :)

Ben geliyorum sen kaçıyorsun ama. :D
6
 :'( :'( :'( :'(
7
Eline sağlık güzel görünüyor.
8
Demek ki gres yağı sürdürtecek kadar Gun Run! ;)
9
Acemi Ocağı / Ynt: Çok Yeniyim
Eylül 04, 2019, 04:25:45 ÖS
Askeri pilotluğa hevesliyseniz yeri burası ama sivil havacılık üzerine uğraşırım derseniz o konuda bilgi veremem.

Falcon BMS 4.34 simülatörünü kullanıyoruz şimdilik. Kulaklık, joystick ve normal donanımda bir bilgisayar yeterlidir. Teamspeak programı üzerinden konuşmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bunları forumda biraz gezinerek hangisi ne işe yarıyor biraz bilgi birikiminiz olsun ondan sonra zaten doğru soruları sorarak ilerlemeye başlayacaksınız.
10
Acemi Ocağı / Ynt: Çok Yeniyim
Eylül 03, 2019, 06:51:17 ÖS
Öncelikle yaşınızı öğrenebilir miyim ona göre cevap vereyim? :)
11
Falcon BMS Kullanıcı Soruları / Ynt: Hamachi
Eylül 03, 2019, 06:19:14 ÖS
Senin sabitlediğin ipyi değil senin internet ipni girecek arkadaşın. Statik ip ile dinamik ip farklıdır. Bunları araştırıp hangisi ile bağlanacaksınız onu bulun. Kırımsız uçuşlar.
12
You are not allowed to view links. Register or Login
Herkese Selamlar Ben Rafi Alizade (RafiAlizade)
Arkadaslar ben oyuna girince boyle bir hata aliyorum cozumu nedir ?

You are not allowed to view links. Register or Login


Falcon 4.33'ü kurarken Falcon 4.0 kuruluydu sanırım. Daha sonra Falcon 4.0'ı kaldırmışsınız anladığım kadarıyla. Arkadaşın da dediği gibi Falcon 4.0 sürekli kurulu olması gerekiyor Falcon 4.33'ü kullanabilmek için.
13
You are not allowed to view links. Register or Login
14
F-16'ların geriye gitme özelliği yoktur. Araçlar ile çekilir, yahut ön tekere takılan aparat ile geri götürülür. Falcon BMS'de ise bu bahsedilen özellikler bulunmamaktadır.
15
You are not allowed to view links. Register or Login

Bu kanalda her şey anlatılıyor.
Powered by EzPortal