Ana Menü

FSX autopilotta burun hareketlenmesi

Başlatan kaankaan14, Eylül 19, 2021, 03:57:19 ÖS

« önceki - sonraki »

kaankaan14

Arkadaşlar merhaba. Fsx'te bazen uçuş yaparken uçak autopilotta burnunu bir aşağı, bir yukarı hareket ettiriyor. Bu her uçuşta,her uçakta olmuyor. Arada bir oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

PLUS

Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

kaankaan14

Anladım, teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Benim elimde virtavia'nın f-5 E tiger II uçağı mevcut. Bu uçak için Türk Yıldızları yada Türk Hava Kuvvetleri skini arıyorum. Nereden bulabilirim?

PLUS

You are not allowed to view links. Register or LoginAnladım, teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Benim elimde virtavia'nın f-5 E tiger II uçağı mevcut. Bu uçak için Türk Yıldızları yada Türk Hava Kuvvetleri skini arıyorum. Nereden bulabilirim?

onu bilmiyorum. FSX skin dosyalarıyla çok ilgilenmiyorum. Forumda skin paylaşan orhunlu hoca vardı onunla bir iletişime geçmelisin.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login