Kamera Kayması

Başlatan Mezzaluna, Eylül 04, 2021, 04:59:41 ÖS

« önceki - sonraki »

Mezzaluna

Tam da campaignde interception gelmişti kalktık ve sonra radar altimetresini açma tuşuna bastım ve You are not allowed to view links. Register or Login
(You are not allowed to view links. Register or Login).
Nedense kamera bir anda aşağı kaydı ve önümü dahil göremiyorum kısayolu var mı acaba :D
Kırımsız Uçuşlar Dilerim!!

Mezzaluna

Aday-Hunter

You are not allowed to view links. Register or LoginTam da campaignde interception gelmişti kalktık ve sonra radar altimetresini açma tuşuna bastım ve You are not allowed to view links. Register or Login
Nedense kamera bir anda aşağı kaydı ve önümü dahil göremiyorum kısayolu var mı acaba :D

Koltuk ayarına basmışsın sanırım, koltuğu çok aşağıya almış. Sağ tarafta duvar kısmında bir siwitch var tıpkı bu canopy kapatma-açma switch'i gibi. Zaten radar altimetre tuşuna yakın dikkatli bak duvar kısmına görürsün.

Mezzaluna

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginTam da campaignde interception gelmişti kalktık ve sonra radar altimetresini açma tuşuna bastım ve You are not allowed to view links. Register or Login

Koltuk ayarına basmışsın sanırım, koltuğu çok aşağıya almış. Sağ tarafta duvar kısmında bir siwitch var tıpkı bu canopy kapatma-açma switch'i gibi. Zaten radar altimetre tuşuna yakın dikkatli bak duvar kısmına görürsün.

Evet hocam şimdi girince farkettim çok teşekkürler bilgilendirme için :)

Benzer Başlıklar (5)

11423

Başlatan chasn

Yanıtlar: 14
Gösterim: 7233

12940

Yanıtlar: 1
Gösterim: 3308

13739

Yanıtlar: 4
Gösterim: 3969