Ana Menü

Balcon Bms Alternative Launcher 4.35

Başlatan kandemirow, Temmuz 18, 2021, 12:23:27 ÖS

« önceki - sonraki »

kandemirow

Alternatif launcher 4.35 patch'i için kullanılabilir mi ? Yani öyle ise mükemmel olur çünkü her şeyiyle daha rahat ergonomik. Misal aramak istediğiniz tuş kombinasyonunu search yapabiliyorsunuz. Bu bence falcon'un en büyük sorunlarından biriydi.

114-Ghost

You are not allowed to view links. Register or LoginAlternatif launcher 4.35 patch'i için kullanılabilir mi ? Yani öyle ise mükemmel olur çünkü her şeyiyle daha rahat ergonomik. Misal aramak istediğiniz tuş kombinasyonunu search yapabiliyorsunuz. Bu bence falcon'un en büyük sorunlarından biriydi.
4.35 patchi derken neyi kastettiniz anlayamadım ama 4.35 full sürümdür şuan u2(update2) bulunmaktadır. 4.34 de kullandım denemek lazım.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Aday-Bürküt

Alternatif launcher zaten son patchler için de kullanılabiliyor, burda başka birşey mi sormak istediniz ?

kandemirow

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginAlternatif launcher 4.35 patch'i için kullanılabilir mi ? Yani öyle ise mükemmel olur çünkü her şeyiyle daha rahat ergonomik. Misal aramak istediğiniz tuş kombinasyonunu search yapabiliyorsunuz. Bu bence falcon'un en büyük sorunlarından biriydi.
4.35 patchi derken neyi kastettiniz anlayamadım ama 4.35 full sürümdür şuan u2(update2) bulunmaktadır. 4.34 de kullandım denemek lazım.
Demek istediğim şu ki "Alternative Launcher 4.35 sürümü için herhangi bir uyuşmazlık çıkarıyor veya şuan kulanılamıyor mu" idi. Keşke daha açık yazsaymışım. :) Bu arada sanırım ben yanlış biliyorum 4.35 bir yama diye biliyordum.

Aday-Bürküt

Anlam karmaşası oluşabilecek bir durum :) Şöyle ki 4.35 sürüm numarasıdır. U2 ise Update 2 (2 nolu güncelleme) anlamına gelmektedir. Farklı kelimeler ile aynı versiyondan bahsetmiş oluyoruz aslında. Sorunuza gelecek olursak "Alternative Launcher" github sitesinde her yeni gelen Bms sürüm güncellemesine (4.34, 4.35 gibi) kısa zamanda güncellenerek kullanılabilir hale getiriliyor. Yani sahipleri her yeni sürüm güncellemesine göre anında yeni Alternative Launcher sürümü çıkarıyor. A.Launcher sürümlere göre güncellendiği için "U1 U2 Update güncellemeleri" için ise herhangi bir yükseltmeye gerek kalmadan otomatik kullanabiliyoruz.

TL:DR: Her türlü kullanılabiliyor. Merak ettiğiniz eski sürümler için, Github A.Launcher (google aratarak bulabilirsiniz) sitesinden bakabilirsiniz.   

kandemirow

Teşekkürler gerçekten çok yardımcı oldunuz.