Yeni Üye Arkadaşlar

Başlatan extract, Haziran 03, 2016, 11:55:48 ÖS

« önceki - sonraki »

ASTSUBAY07


111-Charisma

O değilde o kolda uçan  benim sanırım :D dimi Ex?

İstikbal Göklerdedir.
M. Kemal ATATÜRK

extract

ikidir şu konuya cevap verdım dıye bakıyorum vermedigimi fark ediyorum :D Evet sensin abi :D

gümüşkaplan

Helal olsun !! Ağzına sağlık komutanım . Işte bu yüzden iyi ki bu kuvvetteyim . 8)

114-Pars

Bizde bir zamanlar sizler gibiydik arkadaşlar yapmanız gereken tek şey ts ye gelmek hepsi bu gerisi bizde

hezarfenadem

Selamunaleyküm aranıza yeni katıldım.


sayın Hocama yazdıkları için çok teşekkür ederim. Umarım sizin gibi değerli üye ve hocalarımızla güzel vakit geçiririm. Allah'a emanet olum. İyi Uçuşlar.

113-Bogey

"Web sitemize üye olmayanlara konuşma izinleri vermemekteyiz. Telsizden üyelik almak için web sitemize üye olunuz."

telsizden nasıl üyelik alabiliriz :)

extract

telsizde yetkili personeller sizlere üyeliginizi vereceklerdir telsizde aktif olduğunuz taktirde.

113-Bogey


DoktorTR

bende joystick siparişini verdim üyelik oluyo biraz ama aranıza yeni katıldım sayılır.basitçe default b737 kaldırıp indirebiliyorum ils ile.acaba direk bms ye dalsam olur mu şuan

semihgörkem

Hoşgeldiniz, bms ile fsx çok ama çok farkı alanlar, fsx bilginiz bmsde sadece uçuş mantığını anlayıp öğrenmenizi hızlandırır.

DoktorTR

hocam bms ye teorik olarak mı başlasam panelleri öğrenmeye yoksa pratik yaparak zamanla öğrenilir mi

semihgörkem

deneme-yanılma yöntemi ile öğrenemezsiniz, önce pdf'leri okuyarak teorik olarak başlayın sonra video ve uçuşlar ile pratik yaparak geliştirirsiniz.

Marcosaf

Öncelikle çok güzel bir You are not allowed to view links. Register or Login sorum olacak saitek pro flight ile bms oynamak saglıklı olurmu oynanabilirmi ?Daha önceden kullanmıs arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

HuRRiCaNeE

Mrb. Falcon ilk çıktığında denediğim ilk gerçekçi savaş simülatörüydü. Ama o zamanlar bu kadar destek bulamadığım için çok üstünde kalmadım. Asıl olarak helikopter kullanmayı seviyorum ve halen daha FSX te Cerasimin UH60L ve DSC World de UH1, Gazelle uçak olarakta F/A 18C ile devam ediyorum. Ayrıca profesyonel model helikopter ve uçak pilotuyum. Uçan herşeye ilgim sonsuz. BMS için forumda bir arkadaşın hazırladığı pdf tabanlı bir program ile eğitime başladım. Göstergeler, paneller vs.. Kurduğum versiyon 4.33. Ama mesela bu sim ile ilgili yapılan bir çok paylaşım linki ölü. Forum sanki biraz dağınık gibi. Birde mesela sim içinde theater engagement sekmesinde izlediğim videolarda ki 01 Ramp Start yerine TR433_01_groundOPS şeklinde bir seçenek var. Videolarda karşılaştığım liste ile benimki çok farklı. Bu bir paket mi? Yoksa forumda ki 4.33 paketinde bu senaryolar dahil değil mi? Şimdi ilk olarak bu sorunum var. DCS te F/A 18c kullanıyorum ama onda da yeniyim. Kalite açısından çok ileride de olsa bildiğim kadarıyla Falcon ağı daha geniş kapsamlı. Birde kontrollerle ilgili sıkıntım var şimdilik. Logitech G940 kullanıyorum. F16 için iticilerde sorun yok tek motorlu olduğu için ama pedallar da sağ ve sol fren ayrı ayrı ayarlanamıyor. Fren ve sağ fren olarak mevcut sadece. Kontroller uçak modeline göre mi değişiyor yoksa ayrı bir eklentisi var mı? Aslında daha fazla sorum var ama şimdilik özellikle şu görev listesinin eksik olması konusunu halletmem lazım. İlk olarak bu konuda yardım alabilirsem memnu olurum. Herkese iyi uçuşlar.

Benzer Başlıklar (5)

Powered by EzPortal