Falcon BMS 4.32 | Falcon BMS 4.33 | Falcon BMS 4.34 (Dark Falcon) > Falcon BMS Kurulum Eklenti Yama

Tüm Yeni Model F16 lar ve diğer modeller Lod Editör Kullanımı. [4.32 + 4.33]

<< < (2/5) > >>

113-Ghost:
Haklısın Ripper Hocam. Belki model yüklemek kendime kolay geldiği için öyle yazdım. Lod editörü uzun zamandır bende kullanıyorum ama sadece modelleri güncelleme işleminde.. basitce özetlemeye çalıştığım sadece bir modelin replace mode yöntemiyle nasıl değiştirileceği.. Aslında edit mode içinden de yapılmakta ama orası hiç aşina olmayan arkadaşlara bile karışık gelir millet korkar girmez bile.. :) Yarın öbürgün  Bunu en azından bir video ile hazırlayacağım ve koyacağım.

Skinler konusunda ise diyeceğim paint kitler olduğu için büyük ihtimal onlarıda en kısa zamanda yeni modellere göre tamamlarız.  ilk iş önce hangi skinler kullanılacak onda karar kılmak Çünkü Yeni modellerde Texture setler eskiden 6 falandı bunlar  yeni modellerde de 3 e hatta 2 ye düştüğü için kuyrukta hangi filo patch i kullanılacak buna karar verip ona göre boyama yapmak gerek.

Diğer modeller gerçekten sistemi yorar Bu konuda bende Ripper Hocama katılarak uyarımı yeniliyorum. 

Bu Konu daha devam edecek.. Low poly modeller var elimde yükledim denedim  ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım.  Paylaşırız isteyen yükler dener.

ardakmslr:
Hocam hangar modeli ni yaptım (lod editorde view mode dedğm zaman olduğu rahat bir şekilde gözüküyor)   ancak hangara  baktığımda yok yani yerinden kayboluyor onun yerine taxiway gözüküyor bu benden kaynaklanan bi sorun mu yoksa kore haritasına yüklediğim için olabilir mi ?

114-Pars:
bu işin cılkı cıktı ya esn son lod editörle yeni bir sim yaptıracaklar onu ekle bunu ekle derken f 16 marsa kadar uçabilecek artık şu lod editör olayından kurtulmak gerek falcon af de mod pack vardı en salak adam bile yükleyebiliyordu lod kullanmak için baya ugraşmak gerek

esad43:
Arkadaşlar bir arkadaşımız bunları kullandığı sime yükleyip o dosyaları paylaşsa ve bizde ilgili klasörleri bununla değiştirsek nasıl olur? böylelikle bu işleri bilmeyen yada riske giremeyen arkadaşlarda bunları kullanmış olur. Böyle bir şey mümkünse; özellikle Gizemkar hocam sizden bekliyoruz.

the north face:
Hocam paylaşım çok güzel emeğinize sağlık fakat tek bir eklentinin yüklenmesi bile LodEditor'de sıkıntı hepsinin burada olay iyice karışmış gibi geldi bana.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa