Radarda Tanklara Hedef Nasıl Yapılır Kendi Yaptığımız Missionda

Başlatan sahin01, Haziran 06, 2022, 06:27:15 ÖS

« önceki - sonraki »

sahin01

Bu videoda tanklara hedef koyuyor mission olarak tanklara mil falan gösteriyor nasıl yapılıyor bende uçuş eklediğimde 2 havalimanı oluyor ve arasına düşman devletin tanklarını koyabiliyorum öyle oluyor mil falan göstermedigindende agm_65 füze eğitimini yapamıyorum tam.
Yardım ederseniz sevinirim.

legadema

Tanklara hedef koymak derken tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım. Uçuş planınıza göre varış noktasına kalan mesafeyi HUD ile takip edebiliriniz.

sahin01

Alıntı yapılan: legadema - Haziran 06, 2022, 07:41:59 ÖSTanklara hedef koymak derken tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım. Uçuş planınıza göre varış noktasına kalan mesafeyi HUD ile takip edebiliriniz.
Yani Ben Uçuş ekleyince 2 havalimanı arasında oluyor 1.yer kalkış 2.yer havalimanı düşmanmı ne oluyor onu 2. yer düşman yeri havalimanı yerine tanka nasıl ayarlıyoruz yani hedefte tank ?

111-Ghost

Agm eğitimlerine göz atın direk istediğiniz gibi ilk seviyede yapmak istediklerinizi yapmanız zor. Kendinize zaman ayırın biraz. Agm moduna geçip sol mfd üzerinden gmt moda geçmeniz Lazım yani hava yer modunda radarınız hareketli birlikleri tarayacak kilitlenip mühimmmatla vuracaksınız. Ama önce radar ag radar modlarına çalışmanız lazım.
Yani eğitim işlerinde emeklemeden yürüyemeceğimiz kuralı burada geçerli. Burada eksiğiniz bu radar modlarını kullanmayı bilmeden maverik kullanmaya çalışıyorsunuz.
Eğitim dökümanlarını indirip hepsini okuyun sonra videoları izleyin anlayabildiğinizi tatbik edin.

Ayrıca hedefta tank diye bir şey olmaz. Görevde düşman tank birliği varsa radarla tarar bulursunuz Nacizane önerim trainingleri yapmaya çalışın biraz pratik sonrası camping e başlayın

Benzer Başlıklar (5)

Powered by EzPortal