Merhabalar yeniyim falcon 4.0 steam versiyonu için bir sorum var

Başlatan Saykıl, Eylül 13, 2017, 10:33:30 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Saykıl

Öncelikle merhabalar , forumumuzda yeniyim ve sanal havacılık merakı olan birisiyim , daha doğrusu pilotluk merakı olan , bi kac gün önce Türk Yıldızları İzmir'de gösteri yaptı , izleme imkanım oldu ve o ilk gelişleri içimde heyecan yaratmıştı , buna istinaden bende araştırma yaptım , en iyi f16 simülatörü falcon'u buldum. Öncelerden fsx simülatöründe sivil havacılık adı altında uçuşlarım var çok yüksek saatler içermese dahi, lakin hissiyat konusunda f16 uçağı beni daha çok tatmin ettiği için falcon'u tercih etmek istedim. Edindiğim bilgiler kadarıyla , 4.33 sürümü güncel sürüm ve ben port açma yönlendirme işlemlerini gerçekleştiremediğimden dolayı ( başka bir oyunda denemiştim arma3)steam versiyonunu satın alıp , steam üzerinden online girebilme imkanım var mı ? Son sorum ise 4.33 sürümünü steam versiyonuna kurabilir miyim ?

114-Ghost

Steam lisanslı temel sürümü almanızı sağlar sadece  online imkan sağlamaz. 4.33 4.0 üzerine kurulan geliştirilmiş versiyonudur. 4.0 olmadan yüklenemez.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Saykıl

Peki ,forumumuzdaki gerekli dosyaları yükleyip kurduktan sonra , arkadaşımla uçuş yapabilmek için bi yol var mı port açma işlemi yapmadan ?

semihgörkem

Veteran serverlarını kullanabilirsinz.

Sorun çözümleri sayfasında "online bir uçuşa nasıl katılırım" adlı konuda ayrınrılar mevcut.

Saykıl

Teşekkürler ilginiz için , hemen bakacağım ilgili konuya , iyi uçuşlar..