Filolar

Başlatan Shinigami, Temmuz 14, 2021, 09:38:04 ÖS

« önceki - sonraki »

Shinigami

Merhaba hocalarım mesela 121. filo arı komutanlığı TSHKK bünyesinde mi yoksa kendilerine ait sayfaları var mı çünkü bulamadım ve bağlı olmayan ve olan filoların bir listesi var mı acaba?
Kırımsız Uçuşlar Dilerim!!

Cixed

Benim bildiğim instagramda 151.filo 161.filo ve tunç filonun aktif paylaşım yapan sayfaları var bir de SAT Grup Komutanlığının var .Bunlar dışında aktif olan filo sayfası bilmiyorum.

Shinigami

Hocam filo derken falcon da uçan anlamında söyledim şuan genel olarak hepsi dcs dönmüş durumda falcon olarak sormuştum :D
Kırımsız Uçuşlar Dilerim!!

Aday-Hunter

TSHKK Resmi olarak Falcon BMS ile uçuş yapmaktadır.

SoloAnka

Bu içeriğe erişmek için. Kayıt Olun veya  Giriş YapınMerhaba hocalarım mesela 121. filo arı komutanlığı TSHKK bünyesinde mi yoksa kendilerine ait sayfaları var mı çünkü bulamadım ve bağlı olmayan ve olan filoların bir listesi var mı acaba?
Hayır. TSHKK'nın  filoları görev dağılımına göre yine TSHKK'nın kendi içindedir. Bu filolar ayrı bir topluluk değildir. Mevcut yapılanmayı "Ekibimiz" köşesinde görebilirsiniz . Topluluk olarak soruyorsanız "X Filosu" vb... gibi filo adı altında başka topluluklar var ama hepsinin sitesi veya forum düzeyinde bir yapılanması yok,olanlarda hala aktif mi bilmiyorum.
<br />
İçinizdeki şeytan'dan kaçabilirsiniz ama arkanızdaki Şeytan'dan asla!

Powered by EzPortal