Ana Menü

Soru göndermek için bu yazıyı okuyunuz.

Başlatan PLUS, Şubat 01, 2015, 04:05:21 ÖS

« önceki - sonraki »

PLUS

Falcon BMS kullanıcıları, elbette bu simülatörü kullanma hevesinizi çok iyi anlıyoruz fakat şunu en başta belirtmek isteriz ki TSHKK olarak Falcon BMS biz geliştirmedik. Bu yüzden bazı sorularınıza hemen cevap veremeyebiliriz.

Vereceğimiz cevaplar ise kullanıcı tecrübeleri veya geliştirici ekibimize ait çözüm yolları olacaktır. Bu cevapların sorununuzu %100 çözeceğine garanti veremeyiz.

Sorununuzu gönderirken ifadeleri gayet sade tutmaya çalışınız. Teknik sorunlarınız için log dosyası göndermenizi tavsiye ederiz. Log dosyasını şu dizinde bulabilirsiniz : C:\Falcon BMS 4.32\User\Logs

Log gönderirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus önce C:\Falcon BMS 4.32\User\Logs klasöründe ki tüm dosyaları siliniz ve Falcon BMS'yi tekrar açınız. Böylece en güncel log dosyalarına kafa karışıklılığı olmadan erişebilirsiniz.

Log dosyanızı You are not allowed to view links. Register or Login adresine yükleyebilir ve linkini sorunuzun detay kısmına yapıştırabilirsiniz.

Ekran görüntüsü gönderebilmek için simülatör açıkken klavyenizden prtsc tuşuna basınız. Çekilen ekran görüntüleri : C:\Falcon BMS 4.32\User\Pictures adlı klasörde toplanacaktır. Bu ekran görüntülerini ise You are not allowed to view links. Register or Login
sitesine yükleyerek url adresini kopyalayıp dolduracağınız formun içerisinde gerekli alanı yapıştırabilirsiniz.

Bu bölümü yeni bir soru göndermeden önce lütfen arama kısmını kullanınız. Arama kısmı sitemizin sağ üst kısmında açıkca görülmektedir.

Eğer arama yaptıktan sonra istediğiniz sonuca erişemiyorsanız soru gönderme formunu kullanabilirsiniz. Bu formu kullanırken BAŞLIK kısmını olabildiğince kısa tutmalısınız.

You are not allowed to view links. Register or Login.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login