Ana Menü

Falcon BMS Failed the connected to server Hatası çözümü

Başlatan semihgörkem, Şubat 04, 2015, 07:10:22 ÖS

« önceki - sonraki »

semihgörkem

Falcon BMS Online bir servera bağlanırken bu hata ile karşılaşabilirsiniz. çözümü için yapılması gereken
Sorunun TürüOynama 
SorunOnline bir servera bağlanırken bu hata ile karşılaşabilirsiniz. 
ÇözümÖncelikle bağlanmaya çalıştığınız server'ın online olup olmadığına emin olun.Serverlar bazı zamanlarda offline durumda olabilmektedirler.

Bağlanmanızı engelleyecek birden fazla sebep vardır.

a)Update sürümünüz eski versiyon ise servera You are not allowed to view links. Register or Login başladığında gelen menünün sağ alt köşesinden versiyon numarasını kontrol edebilirsiniz.Şuan mevcut olan en son sürüm update7 güncellemesidir.

b)Sistem güvenlik duvarı veya Antivürüs programlarının server İP'sini engellemediğinden emin olun gerekirse bu programları kapatın,her hangi bir güvenlik tehdidi oluşmayacaktır.

c)İnternet sağlayıcınızın Serverlara filtreleme uygulamadığından emin olun,bu filtreleme genellikle üniversitelerde,yurtlarda,şirketlerde,diğer resmi kurumlarda kullanılır ve eğer böyle bir filtreleme varsa servera bağlanmanız imkansızdır,engelsiz bir internet ağı kullanmalısınız.
 
Varsa görselGuests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login