Ana Menü

Falcon BMS Dosyalar Eksik veya Bozuk Hatası çözümü

Başlatan semihgörkem, Şubat 03, 2015, 06:23:05 ÖS

« önceki - sonraki »

semihgörkem

Falcon BMS Falcon BMS Kurulum dosyasını indirdiğinizde,klasörü winrardan çıkartma esnasında bu hata ile karşılaşabilirsiniz.
Sebebi indirme esnasında aşırı yavaşlayan veya kopan internet bağlantısıdır,İnternet koptuğunda veya aşırı yavaşladığında (hız 0 kb/s düştüğünde) dosya inmiş olarak gözükür fakat bozuk olarak inmiştir.  çözümü için yapılması gereken

Sorunun TürüKurulum 
SorunFalcon BMS Kurulum dosyasını indirdiğinizde,klasörü winrardan çıkartma esnasında bu hata ile karşılaşabilirsiniz.
Sebebi indirme esnasında aşırı yavaşlayan veya kopan internet bağlantısıdır,İnternet koptuğunda veya aşırı yavaşladığında (hız 0 kb/s düştüğünde) dosya inmiş olarak gözükür fakat bozuk olarak inmiştir.  
ÇözümBu sorunu çözebilmek için öncelikle winrar sürümünüzün güncel olduğundan emin olun en az 5.0 ve üstü bir winrar sürümü kullanın ve BMS kurulum dosyasını tekrar indirin mümkünse daha hızlı bir internet bağlantısı kullanmaya çalışın,indirme esnasında bağlantının durmadığına ve kopmadığına emin olun,sorun ortadan kalkacaktır. 
Varsa görsel
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login