Ana Menü

Falcon BMS ...dll hataları çözümü

Başlatan semihgörkem, Şubat 03, 2015, 04:24:36 ÖS

« önceki - sonraki »

semihgörkem

Falcon BMS Falcon BMS kurulumunu başlattığınızda en sık karşılaşılan dll hatası türü st80w.dll hatasıdır.Sebebi setup dosyası içerisindeki dll dosyalarının eksik olmasından kaynaklanır. çözümü için yapılması gereken
Sorunun TürüKurulum
SorunFalcon BMS kurulumunu başlattığınızda en sık karşılaşılan dll hatası türü st80w.dll hatasıdır.Sebebi setup dosyası içerisindeki dll dosyalarının eksik olmasından kaynaklanır.
ÇözümBu hatayı aşmanın tek yolu eksiksiz bir setup dosyası kullanmaktır ( tüm ...dll hataları için geçerlidir) Hatasız ve eksiksiz kurulum dosyasını You are not allowed to view links. Register or Login adresinden edinebilirsiniz.

Kurulumu tamamladıktan sonra simülasyonu başlattığınızda  dll hatası alıyor iseniz bu da bilgisayarınızda belirtilen dll dosyasının eksik olmasından kaynaklanıyordur.Onun içinde belirtilen dll dosyasını internetten indirip bilgisayarınızda ilgili konuma yapıştırmaktan başka bir çareniz yok. Windows7 işletim sistemleri için ilgili klasör system32 klasörüdür. Bilgisayarınızda eksik dll dosyaları varsa onları tamamlamadan simülasyonu çalıştıramazsınız. Bu hatanın diğer bir sebebi de yanlış setup'ı çalıştırmayı deniyor olmanızdır,winrarın içerisinden çıkan falcon4.exe dosyası KURULUM DOSYASI DEĞİLDİR.Bu dosyayı çalıştırmaya kalkarsanız yukarıdaki hatayı alırsınız o yüzden Falcon BMS 4.32 Setup klasöründeki Setup.exe adlı dosyayı çalıştırın.
Falcon4.exe Falcon 4.32 Setup'ının çalışabilmesi için gerekli ufak bir dosyadır. (Pc'nizde falcon 4.0 AF nin kurulu olduğunu setup'a gösterebilmeniz için kullanılır başka bir işlevi yoktur.)
 
Varsa görsel
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login