Dosya kuruluyor fakat oyun yok

Başlatan Diafwl, Mayıs 09, 2022, 10:31:14 ÖS

« önceki - sonraki »

Diafwl

Oyuna yeni başladım ve fullscreen de oynuyordum. Ramp start öğrenmeye çalışırken doğal olarak alt tab atmak zorundayım videoyu izlemek için. Alt tab attığım sıra oyun dondu ama PC'de arka plandaki her şey çalışıyor Alt F4 attım kapanmadı windows tuşuna basıp pencereyi kapat dedim gene kapanmadı. Çareyi PC'yi kapatmakta buldum kapattım ve oyuna geri gireyim dedim ve oyun yoktu Falcon BMS 4.35 kendini silmişti. Her şeyi en baştan yaptım hatta BMS 4.35 Ghost temizlemede yaptım ama hala inmiyor. İniyor fakat dosya olarak yok oyun. Lütfen yardımcı olun.

Aday-Hunter

Öncelikle 3D ekrana geçtiğinde (Kokpit olduğunda) Fullscreen ise masaüstüne dönemezsiniz. Dönmeye kalktığınızda ekran donar ne Falcon ne masaüstü ikisi de tam işlem görmez. Bunun için widow yada bordless olması gerekir. Silinme olayına gelince ilk defa duyuyorum. İniyor-İnmiyor sözünüzden kasıt tekrar yüklenmiyor olduğunu varsayıyorum. Herhangi bir antivirüs kullanıyor musunuz ? Belki kapatmaya çalışırken vs. antivirüs tehdit listesi gibi bişeye almış olabilir. Veya kalıntıları silmek için kullandığınız Reg dosyası yüklemiş olduğunuz Falcon sürümüyle aynı olmayabilir ? Dolayısıyla eski dosyalar silinmediği için bu tür problem yaşıyor olabilirsiniz. Reg dosyasını not defteri ile açıp orada yazan sürümü kendi sürümünüz ile değiştirip kaydedin ve tekrar temizleme yapmayı deneyin. Umarım yardımcı olur.

Diafwl

Alıntı yapılan: Aday-Hunter - Mayıs 10, 2022, 12:27:15 ÖÖÖncelikle 3D ekrana geçtiğinde (Kokpit olduğunda) Fullscreen ise masaüstüne dönemezsiniz. Dönmeye kalktığınızda ekran donar ne Falcon ne masaüstü ikisi de tam işlem görmez. Bunun için widow yada bordless olması gerekir. Silinme olayına gelince ilk defa duyuyorum. İniyor-İnmiyor sözünüzden kasıt tekrar yüklenmiyor olduğunu varsayıyorum. Herhangi bir antivirüs kullanıyor musunuz ? Belki kapatmaya çalışırken vs. antivirüs tehdit listesi gibi bişeye almış olabilir. Veya kalıntıları silmek için kullandığınız Reg dosyası yüklemiş olduğunuz Falcon sürümüyle aynı olmayabilir ? Dolayısıyla eski dosyalar silinmediği için bu tür problem yaşıyor olabilirsiniz. Reg dosyasını not defteri ile açıp orada yazan sürümü kendi sürümünüz ile değiştirip kaydedin ve tekrar temizleme yapmayı deneyin. Umarım yardımcı olur.
Çok teşekkürler sorun çözüldü umarım iyi bir pilot olabilirim iyi ve güvenli uçuşlar!

darwinistrator

isminiz çok tanıdık geldi, ishua, darwinistrator veya LEOTurk isimleri size tanıdık geliyor mu?

Benzer Başlıklar (5)

Powered by EzPortal