Sanal Havacılık Sanal Filo Falcon BMS Hava Kuvvetleri

TSHKK Genel => Acemi Ocağı => Konuyu başlatan: Enes Şener - Eylül 26, 2019, 06:54:33 ÖS

Başlık: YENİ BAŞLADIM TAVSİYELER
Gönderen: Enes Şener - Eylül 26, 2019, 06:54:33 ÖS
FALCON BMS 4.33 E YENİ BAŞALDIM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM HANGİ JOYSTİCK İ ALIYIM EXTREME 3D PRO DÜŞÜNÜYORUM
Başlık: Ynt: YENİ BAŞLADIM TAVSİYELER
Gönderen: karabilgin - Eylül 26, 2019, 08:30:10 ÖS
Öncelikle merhaba.Aramıza hoş geldiniz.3D Pro başlangıç için gayet iyi.Size önerim Sitemizde bulunan eğitim dokümanlarını incelemenizdir.Aradığınız tüm soruların cevabını sitemizde bulabilirsiniz.Yine de anlamadığınız bir konu olursa konu açıp bizlere sorabilirsiniz.Arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.Kırımsız uçuşlar.
Başlık: Ynt: YENİ BAŞLADIM TAVSİYELER
Gönderen: semihgörkem - Eylül 28, 2019, 03:50:16 ÖS
Aramıza hoşgeldiniz, Kara hocam çok güzel belirtmiş, eğitim dokümanlarımızdan genel kokpit eğitimi ile başlayabilirsiniz ardından taxi-takeoff-landing eğitimlerini tamamlayıp hava-hava ya da hava-kara muhimmat atışı eğitimlerine başlarsınız. Başlangıç için en temel eğitimlerdir. Forumun arama bölümünden birçok sorununuza yanıt bulabilir, bulamadığınız/çözemediğiniz sorunlar için "Soru Sor" panelinden bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Kırımsız uçuşlar.

Eğitimler için : https://www.turkishairforce.org/falcon-bms-egitim/
https://www.turkishairforce.org/falcon-bms-egitim/falcon-bms-egitim-dokumanlar/
Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/user/sanalhavacilik

Not: Eğitimler 4.32 için oluşturulmuştur fakat genel kokpit eğitimleri, taxi, takeoff, landing eğitimleri her versiyonda neredeyse aynıdır kullanabilirsiniz o nedenle fakat muhimmat atışı eğitimleri 4.33'te faarklılıklar gösterebiliyor o tip durumlarda ilgili mühimmat için youtube'da arama yaparsanız eğitim videolarına ulaşabilirsiniz.

Nott: Tüm harfler büyük olarak ileti yazmak forum kuralları gereği yasaktır, bir sonraki sefere dikkat ederseniz daha iyi olur.