Oyunu Öğrenmek için iyi bir filo ?

Başlatan ejderpilot, Haziran 09, 2016, 12:02:47 ÖÖ

« önceki - sonraki »

ejderpilot

Arkadaşlar jet az çok sürdüm ama smilator olarak değil arcade olarak  :) Arcade de idare eder bir şekilde oynuyorum dürüst olayım fakat sizlerle kendimi geliştireceğime inanıyorum. Youtube de bazı sesli  ekip uçuşlarını görüyorum gerçekci ve adeta imrendim diyebilirim.  Sorum ise konu başlığında ki gibi oyunu öğrenebilmek zevk alabilmek arkadaş ortamı hoş iyi bir filo ? İllaki böyle bir filo yada filolar vardır. Bu arada  unutmadan herkese hayırlı ramazanlar iyi bol uçuşlar sevgiler saygılarımla ..  ;)

extract

Aramıza hoşgeldin öncelikle forumda bulunan acemi ocağı bölümünü ardında falcon bms eğitim bölümünü incelersen  bir çok soruna cevap bulabilirsin hayırlı ramazanlar
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

semihgörkem

#2
O tip görevler telsiz kanalımızda her akşam olur genelde,siz de katılabilirsiniz.
Ama hemen online bir uçuşa girmek yerine 1-2 gün kokpit içeriğini ve iniş kalkışları aynı zamanda da uçağa hakim olmayı öğrenmek amacıyla kendinizi eğitin.Böylelikle görevden daha çok zevk alırsınız.Size zaten havada yardımcı olacaklar ama hiçbirşey bilmeden havalanırsanız onun bir faydası olmaz işte :)

Yeni başlıyorsanız mutlaka 4.32 ile başlayın yeni başlayanlar için çok daha uygun bir sürümdür,online uçuşlarda da çoğunlukla 4.32 kullanırız.

Hoşgeldiniz.

111-Charisma

Hocaların gereken ne varsa söylemişler zaten benim ilave olarak ekleyebileceğim şey eğitim bölümüne biraz daha yoğunluk verebilirsin. Akşamları Ts kanalımıza bekleriz.
Guests are not allowed to view images in posts, please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

İstikbal Göklerdedir.
M. Kemal ATATÜRK

Nesses

Oyun değil simülasyon , arcade gibi değildir bms emek ister bazı şeyler tek tuşa bastınmı olmaz arcade kiler gibi , sürekli denemen lazım;

Ayriyetten iyi bir filo soruna?  Burda günlük online oynadığımız oyunlardaki  gibi bir klan yapılanması yok.

TSHKK bünyesine bağlı 4 resmi filosu var.Bu filolara girmen için bms de yeterli bilgi ve birikimi tamamladıktan ve telsizde bir miktar vakit geçirdikten sonra başvuru işlemleriyle yapılır.
Fakat filo personeli olma yolundan önce TSHKK nın bir çok üyesi var telsizde bu üyelerle vede filo personeliyle yapılan uçuşlara(resmi uçuş değil onlar filo personeline özgü)
katılıp kendini geliştirebilir bilmediklerini öğrenebilirsin.
[IMG]You are not allowed to view links. Register or Login[/img]